Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zespół':

Sortuj po:

 • Rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching »

  Jeżeli cechuje Cię optymizm w myśleniu i chcesz znacznie zwiększyć swoją skuteczność w działaniu, poczuć wielki przypływ motywacji lub podyskutować z ludźmi, których najbardziej lubisz, czyli podobnych do siebie- jesteś we właściwym miejscu. Fabryka Szkoleń Biznesowo- Edukacyjnych jest zupełnie nowym projektem stworzonym dla osób, które wiedzą, że nie zwiększając systematycznie swoich kompetencji stoją w miejscu. A stojąc w miejscu cofają się... Znajdziesz u nas wyjątkowe propozycje szkoleń biznesowych, wyselekcjonowaną literaturę oraz kursy rozwojowe, które w szybkim czasie zwiększą Twoją motywację i skuteczność. Rozwój osobisty nie zna granic... Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesele-Astrax, zachodniopomorskie, Szczecin »

  Wybierając zespół na wesele poświęcają państwo wiele czasu. Niejednokrotnie masa wątpliwości i oczekiwań utrudnia podjęcie właściwej decyzji. Mając na uwadze wszystkie oczekiwania klientów i korzystając z naszego doświadczenia zawsze staramy się sprostać państwa oczekiwaniom i w miarę możliwości dostosować do wymagań. Wkładając ogrom pracy i przygotowań oraz inwestując w sprzęt na miarę obecnych czasów jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie zarówno jak chodzi o stronę muzyczną i dobór repertuaru jak i stronę techniczną. Gwarantujemy scenerię opartą na efektach i światłach tworzącą nastój i klimat. Opierając naszą pracę na bogatym doświadczeniu unikamy stereotypów i rutyny. Mamy doskonały kontakt z gośćmi i zawsze reagujemy na to co dzieje się na parkiecie. W ten sposób dostosowujemy repertuar do potrzeb i preferencji bawiących się osób w trakcie trwania imprezy przez co nigdy nie gramy schematycznie i nudno. Unikamy wszystkiego co z reguły zarzuca się zespołom weselnym dzięki czemu nasz zespół zyskuje popularność i dobre opinie.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mały zespoł na wesele »

  Kryzys w pełni, ale ludzie młodzi pragną trwać, zakładać rodziny i się żenić. Orkiestry muzyczne muszą poznać fakt że dzisiaj ogromne i zamożne imprezy nie będą się często zdarzały. Granie na przyjęciach weselnych to nie tylko robota. To służba ludziom. I wyłącznie orkiestry, które umieją sprostac nowatorskim potrzebom będą w stanie przetrzymać dotkliwe czasy. Przyszły czasy profesjonalizmu i oszczędności. Czasy gdy każdy zespół patrzał jedynie na pieniądze i możliwość wytrąbienia znacznej ilości gratisowego alkoholu już dawno przeminęły. Dzisiaj dobry zespoł musi w małym dwuosobowym składzie zdziałać to co kiedyś wykonywał zespoł wieloosobowy. I udaje się ta sztuka, albowiem muzycy dzisiaj posiadają znacznie lepszy sprzęt. Przybył czas na niewielkie kapele weselne grające znakomitą muzykę za niewielkie stawki.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele kujawsko-pomorskie »

  Zespół muzyczny Cieplińscy tworzą ojciec i również syn: Marek a oprócz tego Łukasz. Jeden z nich gra na gitarze i śpiewa, a drugi gra na instrumentach klawiszowych a oprócz tego również śpiewa. Duet działa na terenie całego województwa kuj-pom. Duet obsługuje różnego typu uroczystości. To renomowany zespół na uroczystości weselne, poprawiny, bądź różnego typu rocznice oraz jubileusze. Duet gra zarówno na małych jak oraz na dużych imprezach. Istotnym atutem zespołu jest jego muzyczna pomysłowość. Grają oni muzykę dopasowaną do wieku a oprócz tego zainteresowań uczestników danej imprezy. W repertuarze zespołu są zarówno przeboje muzyki rozrywkowej od lat 50-tych do 90-tych, lecz są również najnowsze hity. Ich gra zadowoli miłośników muzyki biesiadnej, country ale również fanów disco-polo. Występ tego zespołu to pewność dobrej zabawy oraz zawsze pełnego parkietu.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Jeżeli jesteś dyrektorem szkoły średniej, lub zawodowej, chcielibyśmy zaproponować Ci współpracę. Wideo arena skutecznie promuje firmy i szkoły za pomocą filmów wideo. Macie dużo filmów na You Tube, wystarczy więc przekierować je do nas i będą one osobno tu pracować. A że warto, niech świadczy o tym obecność w naszym serwisie Zespołu Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim, którzy założyli konto w 2015 roku i wciągu dwóch lat ich filmy osiągnęły nawet prawie 30000 wyświetleń. Proszę też skorzystać z naszej podstrony Co nowego, przeznaczonej na galerie zdjęciowe. Nie musicie przecież ciągle wstawiać filmów. Podczas uroczystości szkolnych, robicie dużo zdjęć. Wstawcie je w Co nowego, a dodatkowo zwrócicie uwagę internautów. W śród nich być może są przyszli Wasi uczniowie.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »