Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'worki':

Sortuj po:

 • Fotele wypoczynkowe »

  Firma Inter-Mal zapewnia znakomity, rozległy asortyment mebli. Obejmuje on fotele i pufy wypoczynkowe. Tanie pufy to propozycja skierowana do osób dorosłych, mających dzieci i nie tylko. Fotele wypoczynkowe z wkładem styropianowym to szansa na fajny relaks. Tanie fotele w tym stylu miło ogrzewają ciało. Precyzując zamówienie na fotele wypoczynkowe osobiście typujemy kolory. Możliwa jest rozległa liczba kombinacji. Fotele i pufy tu oferowane podobają się rozmaitym kupującym. Pufy o unikalnym charakterze to coś, co nadaje fajny styl pomieszczeniom. Z fotelami jest podobne. Jeśli w sporej ilości zakupimy tanie pufy suma cen i tak będzie przyzwoita. Pufy Mit charakteryzują się kształtem przypominającym prostopadłościan. Pufy te kształtowane mogą być z lekko połyskującej tkaniny. Pufy tego typu nadają się do używania w ogrodzie, ponieważ materiał ten jest wodoodporny. Elvent to tanie fotele zaopatrzone w wysokie oparcie. Fotele wypoczynkowe Elvent z ekoskóry prezentują się bardzo wytwornie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pufy naturalne »

  Nasza firma trudni się wytwórstwem worków z tkanin naturalnych. W ofercie mamy worki jutowe, bawełniane, lniane i torby, sznurki i pufy. Nasze towary, zależnie od wykorzystanej tkaniny, mają przeróżne zastosowania. Służą do przewozu kawy, gotówki, alkoholu, jako worek prezentowy, czy do pakowania butów. Produkty naszej korporacji są także świetną formą reklamy. Umożliwiamy wykonanie nadruków na torbach, workach, pufach a także ubraniach z tkanin naturalnych. Wykorzystując sposób sitodruku, a oprócz tego najwyższej jakości farby drukarskie, sprawiamy iż nadruk na naszych produktach jest wyraźny, nasycony, trwały, a oprócz tego odporny na wszelkie uszkodzenia, czy okoliczności zewnętrzne.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Worki do węgla producent »

  Benmar należy do czołowych wytwórców siatki ogrodzeniowej oraz towarów do pakowania. Oferuje artykuły znanych i lubianych wytwórców, zapewnia fachową obsługę oraz indywidualne podejście do Kontrahenta. W swojej ofercie przedstawia rozmaitego typu worki na opał: worki do węgla, ekogroszku, brykietu albo miału. Można je zakupić w standardowych wymiarach, mianowicie na 5 kg, 10 kg, 20 kg, 25 kg, 50 kg, i nieszablonowych – wytwarzanych na zamówienie. Worki do węgla mogą być wytworzone w tonie czarnym, niebieskim, czerwonym, białym oraz takich, których zażyczy sobie Kupujący. Oprócz przygotowania worków, przedsiębiorstwo świadczy usługi utworzenia charakterystycznego projektu graficznego, który na takim worku zostanie umiejscowiony. Wybrane worki do węgla z nadrukiem wytworzone przez przedsiębiorstwo Benmar wypełniają wszystkie warunki techniczne oraz posiadają nienaganny design. Jednocześnie mogą być zaopatrzone w dane o kaloryczności opału. Worki do węgla są mocne oraz mają trwały oraz wyrazisty nadruk. Z kolei kaptury foliowe wykorzystuje się jako powłokę osłonową do produktów znajdujących się na paletach. Świetnie oddzielają je od niszczących czynników zewnętrznych, m. in. : od zniszczeń, które mogłyby zaistnieć w czasie przewozu. Są porównywalne do kapturów termokurczliwych, jednakże tutaj do zabezpieczenia towaru wcale nie potrzeba żadnych profesjonalnych narzędzi. Można je wykorzystać do pakowania łącznego produktów oraz jako wkładkę do powlekania łącznych powierzchni. Kaptury foliowe można zastosować do towarów, które czeka długa trasa przewozowa.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »