Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wizytówki':

Sortuj po:

 • Notesy magnetyczne »

  Podstawowy kierunek działalności szczecińskiej spółki Królewicz stanowią kompleksowe usługi drukarskie dla firm i Klientów indywidualnych. Bogata oferta obejmuje takie artykuły jak: wizytówki w technice cyfrowej, notesy reklamowe w podręcznych rozmiarach oraz teczki ofertowe wykonywane na indywidualne życzenie Klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów reklamowych osiągana jest za sprawą nowoczesnego parku maszynowego oraz dzięki dokładności i precyzji zatrudnionych pracowników. Za pośrednictwem prezentowanej strony internetowej można zapoznać się z przykładowymi realizacjami spółki Królewicz oraz ze szczegółami jej usług poligraficznych.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki »

  Czym jest wizytówka? Wizytówka, jak często się mówi, to wszystko co nas otacza. Możemy usłyszeć. Stanowisz wizytówką przedsiębiorstwa. Ten budynek to wizytówka naszego grodu. Wizytówką może być dlatego jakakolwiek rzecz, która ma na finiszu zwrócenie Naszej atencji. Przeważnie jednak mamy na myśli małe prostokątne kartoniki. No otóż to. Wizytówki niekoniecznie muszą być prostokątne, ani kartonowe. Pomimo, że mamy na myśli niewielkie wymiary ów wizytówki. Wizytówki nawet jeżeli wyprodukowane z kartony, mogą posiadać najrozmaitsze barwy. I coraz to częściej tak właśnie jest. Po co? Idzie o to, że wszyscy staramy się zajść we wspomnienie naszemu możliwemu klientowi. I o to w zasadzie chodzi. Na dodatek wizytówka jaką komuś dajemy w jakiś sposób znamionuje o Nas. Tak jak odzienie w jakim jesteśmy widziani. Wskutek tego ważne jest ażeby nasza wizytówka była prawidłowo dobrana. Przecież, nie bardzo współgrałaby postać klowna do poważnego polityka. Choć w tej sprawie zdania mogłyby być podzielone. Podsumowując wskazane jest nie tylko mieć prawidłowo wydrukowaną wizytówkę ale dodatkowo stosowny jej wzór. W tym celu warto odwiedzić stronę internetową dobrej drukarni wizytówek, i zapoznać się z jej propozycjami.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki »

  Firma Bobi-Decor Sp. J. jest w swojej branży liderem w produkcji, sprzedaży i montażu profesjonalnych systemów osłonowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną ofertę następujących produktów: - verticale (żaluzje pionowe), rolety materiałowe, żaluzje poziome (drewno aluminium), moskitiery; - rolety zewnętrzne, bramy garażowe; - markizy; - parapety. W naszej firmie zamówicie Państwo również meble na wymiar z różnymi systemami drzwiowymi. Montujemy także garderoby, meble kuchenne i meble łazienkowe.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »