Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Transport Wrocław »

  Firma Mirotrans prowadzi we Wrocławiu i na obszarze całego kraju działalność transportową. Do tego celu używamy niezwykle pakownych meblowozów. Wykonujemy za ich pomocą kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Jesteśmy dostępni drogą telefoniczną lub przy pomocy maila. gorąco zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Przedstawiamy ofertę firmy Mirotrans z Wrocławia na usługi transportowe. Mają Państwo możliwość wynajęcia auta dostawczego z kierowcą. W razie czego zapewniamy także ekipę ludzi do załadunku i rozładunku. Obszarem naszej działalności obejmujemy cały kraj oraz wybrane kraje Unii Europejskiej. Posiadamy OC przewoźnika.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  W jaki sposób dojść do niesłychanie wielkiej społeczności osób w niesłychanie krótkim periodzie czasu? Możesz sięgnąć po naszą stronicę internetową, jaka jest serwisem gdzie wolno dodać gratisowe ogłoszenie. Natrafisz na niej ogłoszenia z takiej sfery przykładowo: transport. Rozumie się samo przez się, iż kategorii jest przeważająco więcej przez co wybitnie łatwo skierujesz własne ogłoszenie do którejś z przystępnych. Wstąp na stronicę, dołącz ogłoszenie i dotrzyj z nim do wielu prawdopodobnych nabywców.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Nie każda przeprowadzka jest taka sama. Do każdej należy podejść indywidualnie. Z firmą Sidor Transport z Wrocławia jest to dziecinnie proste. Pracownicy naszej firmy bezpłatnie wycenią, pomogą spakować mienie, dostarczą darmowe kartony a następnie bezpiecznie przewiozą i wniosą dobytek do nowego lokum. Z nami przeprowadzka to bezstresowa i wygodna, a zarazem tania usługa.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wodno- kanalizacyjne, USŁUGI INSTALACYJNE »

  Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi instalacyjne w szerokim zakresie od instalacji wodno kanalizacyjnych do instalacji solarnych. Planujesz wykończenie domu? Szukasz firmy, która wykona wszystkie prace instalatorskie w Twoim domu? Koniecznie zadzwoń do nas już dziś i zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia VoIP »

  Stemlogic zajmuje się wdrażaniem infrastruktury telekomunikacyjnej w małych i średnich firmach, dla których najistotniejsza jest funkcjonalność. Oferujemy naszym Klientom pomoc w procesach decyzyjnych i konsultacje techniczne w sferze optymalizacji systemu telekomunikacyjnego, zredukowaniu kosztów eksploatacji, abonamentu i połączeń głosowych oraz implementacji nowej funkcjonalności i rozwinięcia systemu. Proponowane przez nasza firmę usługi telekomunikacyjne, takie jak telefonia VoIP, Call Center czy system DECT IP zapewniają obniżenie kosztów za telefon, likwidują limit jednocześnie prowadzonych dialogów telefonicznych, umożliwiają korzystanie z aparatów bezprzewodowych na obszarze zasięgu DECT IP, eliminują problem zasięgu, zwiększają dostępność odbiorców, umożliwiają utworzenie stanowisk pracy zdalnej na infolinii, zwiększają niezawodność systemu poprzez zlikwidowanie wielu równocześnie użytkowanych linii telefonicznych, zwiększają ilość jednocześnie prowadzonych rozmów i eliminują kwestię zajętej linii. Wszystkie rozwiązania są indywidualnie dopasowywane do potrzeb naszych Klientów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Stemlogic oraz nawiązania współpracy.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Firma Matron Przeprowadzki Warszawa prowadzi usługi transportowe w obrębie Warszawy, a także całej Polski. Firma posiada duże doświadczenie w transporcie bagażowym, organizuje kompleksowe przeprowadzki, a usługi swoje adresuje zarówno do osób prywatnych jak i firm oraz instytucji. Doświadczony personel oraz rozwinięte zaplecze techniczne, w tym samochody dostawcze z windą oraz przyczepa, umożliwiają nam podejmowanie nowych wyzwań i realizację nietypowych zleceń. Gwarantujemy wszelkie niezbędne przy pakowaniu i zabezpieczaniu mienia materiały, w tym folie stretch, kartony, taśmy, folie bąbelkowe. Nasza oferta zawiera usługi demontażu mebli, pakowania mienia, załadunku, transportu, rozładunku, a także montażu i ustawiania mebli. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami wystawionymi firmie Matron Przeprowadzki przez dotychczasowych klientów, które dostępne są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma informatyczna Warszawa »

  Potrzebujesz pomocy przy wyborze komputerów oraz serwerów? Set IT dostarcza oraz konfiguruje serwery Dell i IBM. Oprócz tego zajmujemy się projektowaniem i budową całej sieci serwerów od zera. Będąc firmą outsourcingową oferujemy całościowe usługi informatyczne - możesz się zdecydować na pełną obsługę, ale też pojedyncze elementy lub procesy. Dostarczamy rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa w sieci, wdrażamy systemy usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstw - system ERP i CRM to optymalizacja obszarów związanych z organizacją pracy, obsługi klienta, sprzedaży, finansów, archiwizacji dokumentów, gospodarki magazynowej i produkcji, ale także, w przypadku gdy dostępne oprogramowanie Cię nie satysfakcjonuje, proponujemy rozwiązania autorskie, które są ściśle dopasowane do charakteru prowadzonej działalności.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nagroda jubileuszowa »

  Nasze przedsiębiorstwo od lat oferuje wysokiej jakości usługi aktuarialne, jak na przykład wyceny aktuarialne przedsiębiorstw czy projektów biznesowych, imponującą gamę usług z zakresu redagowania biznesplanów, a także w zakresie wskazówek biznesowych. Zatrudnieni w naszym biurze aktuariusze będący specjalistami w swojej dziedzinie, posiadającymi obszerną widzę z zakresu matematyki finansowej. Polecamy rezerwy na nagrody pracownicze, rezerwy na odprawy emerytalne, rezerwy na nagrody jubileuszowe oraz inne usługi aktuarialne. Nasze biuro aktuarialne współpracuje również z firmami ubezpieczeniowymi. Jako pierwsze biuro aktuarialne w Polsce szczycimy się certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 27001 w zakresie systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Wrocław »

  Angażując Deluxe do sprzątania prywatnego domu można zaoszczędzić cenny czas. Deluxe Sprzątanie Biur Wrocław to oferta interesująca cenowo i zarazem grono osób, którym można w pełni zaufać. Deluxe służy wsparciem także przy sprzątaniu nagrobków. W listach referencyjnych podano ściślejsze dane. Estetyka to nie tylko wytworne wnętrza. Należyty rezultat estetyczny uzyskujemy dopiero gdy pomieszczenia są ładnie posprzątane i pachnące. Jeżeli można liczyć na uczciwość i dyskrecję, warto powierzać sprzątanie domu innym osobom. Deluxe Sprzątanie Wrocław oferuje pełną uczciwość i dyskrecję. Firma sprzątająca Deluxe dysponuje stosownym sprzętem i należycie dopasowuje preparaty czyszczące. Deluxe myje okna i oferuje prace ogrodnicze przy nagrobkach. Opieka nad grobami obejmuje również zamawianie nekrologów w prasie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek Wrocław »

  Patrząc na naszą rzeczywistość dochodzimy do wniosku, że gigantyczna rywalizacja w sektorze rynkowym powoduje, że korporacje zwiększają przeznaczone pieniądze na poprawienie swojego wyglądu. Cóż począć jak nawali główne narzędzie drukujące w ważnej firmie, nie należy się zamartwiać, przybędziemy i naprawimy wszystko, za niewielkie środki pieniężne i zrobimy to błyskawicznie. Opisywana tu spółka posiada wszystkie atuty solidnego i nowoczesnego przedsiębiorstwa z jakim to powinno się kooperować. W tym wpisie chcielibyśmy wymienić marki sprzedawanych u nas producentów Samsung, Nashuatec, SAMSUNG, FELLOWES.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Wrocław »

  Jesteśmy ze swej istoty postacią bardzo mobilną. Poruszamy się bezustannie- albo w zamiarach zarobkowych (jazda do pracy), to pchani nieprzerwaną chęcią poznawania otaczającego nas świata. Wyjazdy są nieodłącznie związane z ludzką naturą. W jaki sposób przemieszczamy się z miejsca na miejsce? Latamy samolotami, korzystamy z autobusów, jeździmy samochodami. Tych co wybierają autokary zapraszamy do siebie :-)

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi archeologiczne | Centrum Archeologiczne - »

  Centrum Archeologiczne oferuje usługi archeologiczne: -badania wykopaliskowe -nadzory archeologiczne -konsultacje -badania powierzchniowe. Firma działa głównie na terenie Mazowsza. Badania archeologiczne wykonywane są przed dużymi inwestycjami t. j. budowa dróg, torów kolejowych, magazynów oraz sklepów szeroko płaszczyznowych oraz przed małymi inwestycjami t. j. domy mieszkalne.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Warszawa »

  Ichtis jest to firma transportowa, jaka z dużymi osiągnięciami działa przede wszystkim w centrum kraju. Od długiego już czasu zapewniamy wszystkim zainteresowanym najobszerniejsze możliwości w kontekście przeprowadzek oraz stuprocentowy poziom zadowolenia. Gorąco zagrzewamy do odwiedzin naszych stron www; to doskonałe źródło faktów odnośnie kompletnego spectrum usług umiejscowionych w naszej propozycji ofertowej. Jeżeli szukasz rozwiązania swych przeprowadzkowych problemów, wybierz Ichtis, z naszym wsparciem przeprowadzisz się w mgnieniu oka oraz pomyślnie!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje centralnego ogrzewania Słupsk »

  Firma hydrauliczno-instalacyjna z Pomorza proponuje następujące usługi: - montaż toalety, wanny, brodzika - instalacja i wymiana zaworów, - podłączenie pralki, - naprawa cieknącego kranu, - naprawa awarii hydraulicznych, - przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnych, - montaż centralnego ogrzewania, - oraz inne usługi konserwacyjne. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług współpracujemy z specjalistami oraz wykorzystujemy najlepsze technologie. Opłaty za usługi wyznaczane są indywidualnie z Użytkownikiem z uwzględnieniem istoty naprawy. Funkcjonujemy na terenie powiatu słupskiego.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP WARSZAWA »

  Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy, postępowania powypadkowe, dokumentacja powypadkowa. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Outsourcing BHP, kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wrocław »

  PLUSGARDEN jest nowoczesną firmą, która proponuje usługi z zakresu ogrodnictwa. Naszą specjalnością jest planowanie oraz realizacja zieleni zarówno dla użytkowników prywatnych jak i publicznych. W naszych projektach kierujemy się wytyczną zrównoważonego rozwoju, wskutek czego projektowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym elementem krajobrazu, nie trwoniąc własnego charakteru odpowiadającego wyobrażeniu zleceniodawców. Polecamy skorzystanie z naszej strony internetową, gdzie opublikowaliśmy zdjęcia z naszych realizacji odnośnie usługi projektowanie ogrodów oraz wyliczyliśmy nasze usługi ogrodnicze. Naszą propozycję kierujemy do mieszkańców województwa dolnośląskiego, a szczególnie Wrocławia, albowiem właśnie tam mamy siedzibę.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konfekcjonowanie »

  Copacking, to nazwa kompleksowej usługi pakowania, bądź przepakowywania produktów, czy też zestawów artykułów. Nasza firma świadczy właśnie takie usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przodującą firmą świadczącą takie usługi jak: copacking, usługi pakowania, termokurcz, magazynowanie towarów, konfekcjonowanie, przepakowywanie towarów. Jeżeli Klient potrzebuje przechować gdzieś swoje produkty oferujemy również magazynowanie towarów w naszych magazynach. Zaufało nam bardzo dużo firm co świadczy o naszym profesjonalnym podejściu do klienta.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis tabletów Warszawa »

  Laptopy to ze swojej natury bardzo delikatne urządzenia, które względnie łatwo można zepsuć. Część awarii można spróbować naprawić samemu, ale niekiedy taka próba naprawy może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jeśli brakuje nam wiedzy z zakresu budowy komputerów niezbędnej do samodzielnej naprawy komputera to warto wybrać się do serwisu, gdzie naszym laptopem zaopiekują się specjaliści. W serwisie komputerowym naprawimy sprzęt każdego producenta. Częste naprawy komputerów w tym samym serwisie mogą sprawić, że uzyskamy opust jako stali klienci. Przed wyborem z usług którego serwisu zamierzamy skorzystać, można wcześniej w necie poszukać opinii na jego temat a także zapoznać się z kosztami napraw laptopów, które w wielu przypadkach znajdują się na stronach www serwisów.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fontanny i dekoracje z kamienia do ogrodu. »

  Prowadzimy działalność usługową dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Zajmujemy się artystyczną obróbką piaskowca. Naszą specjalnością są kamienne fontanny ogrodowe, parkowe, czy miejskie oraz rzeźba w naturalnym kamieniu. Chcemy sprostać oczekiwaniom klientów o wytrawnym spojrzeniu na świat, starającym się uciec od bazarowej, taniej sztampy i przaśnej stylistyki. szczególnie angażują nas indywidualne, dedykowane projekty, przy współpracy architektów zieleni. Zaprojektujemy, dostarczymy i zainstalujemy fontannę czy inne dekoracje z naturalnego piaskowca w prywatnym ogrodzie, parku, lub przestrzeni miejskiej. Ciepło zapraszamy na stronę firmy, za pośrednictwem której chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »