Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'turystyka':

Sortuj po:

 • Kasina. AgroSport. »

  Jeśli szukasz bazy noclegowej na wczasy, w pobliżu miejscowości Mszana Dolna, perfekcyjnym miejscem na wędrówkę na wierchy Beskidu Wyspowego będzie miejscowość Kasina Wielka, leżąca u podnóży tych gór. Stanowi ona wdzięczny plener filmowy – Steven Spielberg kręcił w tym miejscu wiele sekwencji do filmu „Listy Schindlera”, wioska Kasina jest sławna dodatkowo z ciekawych dzieł architektury, miedzy innymi Kościółek drewniany im. Marii Magdaleny z XVII w. Wioska ta zlokalizowana jest centralnie u podnóży najatrakcyjniejszych miejscowych szczytów, z których rozpościerają się niebywałe krajobrazy na Beskidy.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog - usługi turystyczne »

  Każdego roku wielu ludzi zastanawia się, gdzie udać się na zasłużony wypoczynek. Niezbednik-turysty. pl to ciekawy spis stron, którego tematyka jest powiązana z turystyką, rekreacją, wyprawami i wypoczynkiem. Znajdują się tutaj strony i serwisy związane z noclegami - reklamować można witrynę gospodarstwa agroturystycznego, sanatoriów, motelu czy luksusowego hotelu. Reklamowane są popularne oraz niezawodne biura podróży, blogi o podróżowaniu i instytucje pomocne w rozwoju rekreacji oraz turystyki. Aby załatwić nowych klientów warto zaprezentować tutaj swoją witrynę albo wykupić reklamę.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domki letniskowe Bieszczady »

  Jeżeli obmyślasz podróż w Bieszczady czy też okolice to trafiłeś w najlepiej, bowiem na naszej stronie znajdziesz najatrakcyjniejsze oferty noclegowe, trasy ścieżek, informacje o atrakcjach, propozycjach pobytu dla turysty indywidualnego i grup zorganizowanych. Za sprawą interakcyjnej mapy odszukasz najlepsze położenie celów do zwiedzenia. Omawiamy dotychczasową propozycję celów noclegowych w Bieszczadach, ponieważ domki w Bieszczadach w Solinie są często wyszukiwane. Zdołasz także dodać ogłoszenia szukających noclegu, jakie są odczytywane każdego dnia przez właścicieli domków. Bieszczady Polska topewne źródło informacji.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fatrapark »

  Fatrapark to wspaniałe apartamenty znajdujące się w Dolinie Hrabowskiej na Słowacji. Miejsce doskonałe na spędzenie wakacji i uprawianie sportów letnich tudzież zimowych. O każdej porze roku na terenie obiektu czekają nie tylko rozmaite atrakcje, ale także w pełni profesjonalna i bardzo uprzejma obsługa. Rozmieszczenie obiektu w pięknych górach, pośród wielu atrakcji sprawia, iż każdy możne znaleźć tutaj wszystko, czego wymaga od urlopu. Urok takich miejsc jak Fatrapark tworzą nie tylko ludzie i stosowny komfort spędzania wolnego czasu. To też magiczne miejsca, w których przyjemnie można spędzić czas. Przynależą do nich baseny z wodą termalną i geotermalną wchodzące w skład kompleksu Thermal Park Basenowa. To także piękne słowackie wioski okalające Fatrapark, a do których można się wybrać chociażby w tym celu, by posmakować najprawdziwszych słowackich, lokalnych delikatesów a także trunków. Fatrapark to nie tylko miejsce, w którym można się zrelaksować. Tu także można dobrze zjeść. Jesteśmy przekonani, iż nasza oferta trafia w gust każdego klienta. Fatrapark to unikatowe miejsce, w którym da się zarówno wypocząć w ciszy i spokoju jak i spędzić czas oddając się ulubionym rozrywkom. Smacznie zjeść, a także zrobić użytek z oferty aktywnego wypoczynku, niezależnie od pory roku, samopoczucia czy też formy fizycznej.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meteoprog »

  Najnowsze prognozy pogodowe. Najściślejsze dane na temat warunków atmosferycznych oraz mapa aktualizowana o pogodę w czasie rzeczywistym. Odwiedź stronę metoprog. pl by uzyskać dostęp do tych wszystkich funkcji. Sprawdź Pogodę w klika chwil w Warszawie czy Krakowie lub Madrycie czy Meksyku. Sprawdź czy jutro w twoim mieście spadnie deszcz lub czy w czasie twoich wakacji będzie grzało słońce. Nie daj się zaskoczyć pogodzie dzięki prognozom atmosferycznym z meteoprog na twoim komputerze lub telefonie.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • LIK Czarter jachtów Mazury »

  Nie byłeś jeszcze nigdy na Mazurach i z chęcią wybrałbyś się w tym roku. Nie orientujesz się w jaki sposób spędzić tam czas? Jaką ofertę wybrać dostępną na rynku? Zaznajom się z lik-czarter. pl i wybierz się w podróż jachtem po wodach Mazur. Z czarter jachtów na Mazurach przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Podczas rejsu będziesz będziesz mógł zapoznać się ze sztuką żeglowania. Poznasz zasady trzymania steru, stawiania masztu czy wybierania żagli. Mazury są bardzo dobrym miejscem regenerację sił a malownicze krajobrazy, świeże powietrze i czysta woda spowodują, że nabierzesz sił na dalszą pracę.

  Data dodania: 28 02 2019 · szczegóły wpisu »