Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'transport':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Transport Wrocław »

  Firma Mirotrans prowadzi we Wrocławiu i na obszarze całego kraju działalność transportową. Do tego celu używamy niezwykle pakownych meblowozów. Wykonujemy za ich pomocą kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Jesteśmy dostępni drogą telefoniczną lub przy pomocy maila. gorąco zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Przedstawiamy ofertę firmy Mirotrans z Wrocławia na usługi transportowe. Mają Państwo możliwość wynajęcia auta dostawczego z kierowcą. W razie czego zapewniamy także ekipę ludzi do załadunku i rozładunku. Obszarem naszej działalności obejmujemy cały kraj oraz wybrane kraje Unii Europejskiej. Posiadamy OC przewoźnika.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  W jaki sposób dojść do niesłychanie wielkiej społeczności osób w niesłychanie krótkim periodzie czasu? Możesz sięgnąć po naszą stronicę internetową, jaka jest serwisem gdzie wolno dodać gratisowe ogłoszenie. Natrafisz na niej ogłoszenia z takiej sfery przykładowo: transport. Rozumie się samo przez się, iż kategorii jest przeważająco więcej przez co wybitnie łatwo skierujesz własne ogłoszenie do którejś z przystępnych. Wstąp na stronicę, dołącz ogłoszenie i dotrzyj z nim do wielu prawdopodobnych nabywców.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Warszawa »

  Migiem jest jednostką, jaka totalnie zdaje se sprawę z tego, iż czas przeprowadzki zdoła wyrazić się pewnym z najmocniej trudnych dla wszelkiego człowieka. Uporczywy mętlik, przez cały czas jest dylemat z wynalezieniem czegoś co jest w danym momencie wybitnie potrzebne. W związku z tym dokładamy wszelakich starań, ażebyście Państwo na przestrzeni przeprowadzek wykonywanych przez nas mieli zgoła odmienne doznania.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Dużo lat gromadzenia praktyki. Przez cały czas w specjalizacji transportowej aktualnie od 2007 roku. Opinie wybitnie wielu zadowolonych Kontrahentów firmowych, a także indywidualnych. Niezwykle elegancka i doświadczona obsługa. Są to sprawy, jakie dostarczają Państwu gwarancję nie jedynie na wybitnie rzetelną kooperację z nami, lecz co jest właściwie sporo bardziej istotne, zezwoli to Państwu przejść przez dojmujący czas przeprowadzki gładko.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Nie każda przeprowadzka jest taka sama. Do każdej należy podejść indywidualnie. Z firmą Sidor Transport z Wrocławia jest to dziecinnie proste. Pracownicy naszej firmy bezpłatnie wycenią, pomogą spakować mienie, dostarczą darmowe kartony a następnie bezpiecznie przewiozą i wniosą dobytek do nowego lokum. Z nami przeprowadzka to bezstresowa i wygodna, a zarazem tania usługa.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy »

  Spółka Tirsped proponuje znakomitą obsługę celną, wynajem magazynów Warszawa i spedycję miedzynarodową. W wybór usług wchodzi spedycja lotnicza, morska, spedycja samochodowa i transport koleją. Nie tylko wynajmowane są powierzchnie magazynowe, organizuje się również konfekcjonowanie, uzupełnia się artykuły o instrukcje obsługi. Magazyny w Warszawie bazują na nowoczesnych systemach komputerowych. Usługobiorcy cenią logistykę firmy. Dzięki Tirsped zapewniane jest odraczanie kosztów celno-podatkowych na czas składowania artykułów, a w składzie celnym organizowane jest metkowanie. Przekazy celne regulowane są przez określone normy prawne, Tirsped troszczy się, by były one sumiennie wypełniane. Na stronie wirtualnej Tirsped przedstawia swoich partnerów i określa usługi konsultacyjne.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  Setki zadowolonych klientów i pozytywnych opinii. Ogromna ilość wykonanych bezpiecznie przeprowadzek. Fachowy i wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Są to atuty tylko i wyłącznie firmy Sidortrans z Wrocławia. Oferujemy równie bezpieczne i fachowe usługi, które oferujemy zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów Łódź »

  Mila – Tour jest łódzkim przewoźnikiem osób. Cennik zawiera czynności za przejazdy jednorazowe i stałe. Siedziba Mila Tour znajduje się w Łodzi. Zakład przedstawia swoją ofertą jednocześnie do pojedynczych przedsiębiorców, jak i do grup zorganizowanych, zakładów podróży, przedszkoli, szkół bądź biur pracy. Przejazdy autokarowe są w stanie być świadczone jako pojedyncze wyprawy, jakkolwiek jest możliwość nawiązania ciągłej współpracy na cykliczne przewozy osób. Mila-Tour to spedytor osób z niezbędnymi dopuszczeniami a także dokumentami mający olbrzymią wprawę w wypożyczaniu autokarów na transport. Dojazd ludzi w dzisiejszym zurbanizowanym społeczeństwie posiada ogromne znaczenie, tak więc, aby temu zaradzić wynajem busów Mila-Tour prężnie działa w tej dziedzinie. Wynajem autokarów z doświadczonymi kierowcami jest udostępniany na wycieczki, wyjazdy integracyjne, imprezy okazjonalne, kulturalne, konferencje, sportowe, kolonie, kursy, obozy, wieczory panieńskie i kawalerskie także przewóz pracowników. Autokary a także busy wynajmowane są z kierowcami i pilotami posiadającymi udokumentowane praktyka do wyznaczonych przedsięwzięć jak przewóz osób na wyprawy turystyczne za niskie ceny. To był opis działalności przewoźnika ludzi Mila - Tour, który prowadzi wynajem busów oraz autokarów w mieście Łodzi, w całej ojczyźnie oraz za granicą. Uśmiechnięte twarze przedsiębiorców po odbytym kursie to powód do dumy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  Z firmą Sidor Trans z Wrocławia dokonasz ekspresowego i bezpiecznego ładunku towaru w każde miejsce w Europie. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby jak i firmy do długiej i owocnej współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową gdzie jest pełna nasza oferta oraz wszelkie dane kontaktowe. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport osób Poznań »

  Profil działalności przedsiębiorstwa A. S. Politowicz to szczególnie przewozy osobowe. Liczne grupy to dla A. S. Politowicz Przewóz Osób Poznań codzienne zadanie – jest czołowym przewoźnikiem, polecającym krótko- bądź długoterminowy wynajem busów. Poznań, pobliskie miejscowości, a także odległe miasta kraju – wedle prośby pasażera, nowoczesne auta z bazy firmowej wyruszą w określone rejony. Witrynę aspolitowicz. pl można odnaleźć w wyszukiwarkach również na frazy „pomoc drogowa Poznań”. W razie, kiedy pożądane byłoby ekspresowe holowanie uszkodzonego pojazdu, personel A. S. Politowicz oferuje swą pomoc. Oprócz tego klienci, którzy planują przygotować grunt pod budowę, mogą wstukać w wyszukiwarkę zapytania „wykopy Poznań” lub „rozbiórki Poznań”, by trafić na kompleksową propozycję na stronie aspolitowicz. pl. Telefonując pod nr 601 161 547, można zamówić transport materiałów sypkich czy też wymianę terenu. Do wglądu flota busów, zaadaptowanych do transportu klientów niepełnosprawnych oraz opcja odbycia wirtualnego spaceru po taborze.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Warszawa »

  Ichtis jest to firma transportowa, jaka z dużymi osiągnięciami działa przede wszystkim w centrum kraju. Od długiego już czasu zapewniamy wszystkim zainteresowanym najobszerniejsze możliwości w kontekście przeprowadzek oraz stuprocentowy poziom zadowolenia. Gorąco zagrzewamy do odwiedzin naszych stron www; to doskonałe źródło faktów odnośnie kompletnego spectrum usług umiejscowionych w naszej propozycji ofertowej. Jeżeli szukasz rozwiązania swych przeprowadzkowych problemów, wybierz Ichtis, z naszym wsparciem przeprowadzisz się w mgnieniu oka oraz pomyślnie!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polski węgiel »

  Biuro Handlowe TOPAZ to przedsiębiorstwo o wieloletniej tradycji. Domeną BH TOPAZ jest hurtowa sprzedaż opału. Przedsiębiorstwo dostarcza węgiel najlepszych gatunków bezpośrednio z kopalń zrzeszonych z Kompanią Węglową S. A. i należących do Katowickiego Holdingu Węglowego. Celem BH TOPAZ jest sprzedaż oraz promocja polskiego węgla jako rewelacyjnego, nadzwyczaj wydajnego paliwa kopalnego. W sprzedaży zapewniamy tylko najlepszy polski węgiel: węgiel ekogroszek, węgiel miał, węgiel kostka, węgiel kamienny, flotokoncentrat czy węgiel orzech. Gwarantujemy promocje cenowe dla naszych stałych odbiorców. Proponujemy minimalne terminy realizacji dostaw czy rzetelne tworzenie trwałych relacji handlowych z naszymi partnerami. Zachęcamy do nadsyłania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje poliuretanowe »

  Warstwy ochronne LINE-X z dużą efektywnością możemy nanosić na balkony oraz dachy. Struktura środka LINE-X daje efekt antypoślizgowy (także wtedy, gdy jest mokra) dzięki czemu można nią wykończyć również basen, fontannę i oczka wodne. Powłoka ochronna w czasie stosowania jest objęty gwarancją zapewniającą, że warstwa izolacyjna nie będzie się łuszczyć, powodując przez to powstawanie pyłu. Preparat Line-X dostał również certyfikat potwierdzający, że powłoki ochronne Line-X mogą mieć kontakt z żywnością, a zatem można je bezpiecznie stosować także w halach produkcyjnych oraz w autach z żywnością.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taxi bagażowe Wrocław »

  Zapraszamy was do zapoznania się z naszą ofertą na niedrogie lokalne usługi transportowe. Są to przeprowadzki, które wykonujemy na obszarze kraju i całej Europy i transport Wrocław. Nasze miasto zamieszkuje wielu studentów i głównie do nich kierujemy nasze usługi. Bagżówka Wrocław jest jeną z nich. Zamawiając u nas auto z kierowcą macie gwarancje szybkiej i niedrogiej realizacji transportu. Pomagamy także przy załadunku i rozładunku jeśli zajdzie taka potrzeba. W dobie rozwoju gospodarczego na rynku panuje spora konkurencja i tylko profesjonaliści się na nim utrzymają. Zyska na tym tylko klient.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe »

  Wypożyczalnia namiotów z Bełchatowa świadczy usługi związane z wynajmem hal namiotowych, akcesoriów do namiotów, transportem sprzętu na miejsce do klienta. Hale namiotowe dostępne są w różnych rozmiarach, aby można było dobrać wielkość namiotu do przewidzianej imprezy plenerowej. Pracownicy przywożą zamówione hale namiotowe oraz rozstawiają namioty i podłączają dostępne gniazda prądowe. Wśród oferowanych artykułów do hal namiotowych są parasole, ławeczki, krzesełka, stoliki. Najczęściej namioty wynajmowane są na dożynki, koncerty, przedstawienia, wydarzenia sportowe, wiece polityczne. Głównymi klientami są instytucje gminne i przedsiębiorstwa lokalne z następujących miast i ich okolic: Łask, Pabianice, Łódź, Buczek, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tuszyn. Wynajem namiotów i wypożyczanie hal namiotowych jest usługą świadczoną przez firmę już od wielu lat a nabyte doświadczenie procentuje w pracy na najwyższym poziomie, o czym świadczą pozytywne opinie klientów. Hale namiotowe są przechowywane w odpowiednich warunkach, w szczelnych magazynach i konserwowane, aby zachowały na długie lata swoje właściwości. Koszt wynajęcia hali namiotowej oraz ceny wszystkich usług jest umieszczony na podstronie cennik wynajęcia namiotu.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz - osób - Warszawa »

  Nasza firma świadczy usługi transportowe. Oferujemy przewóz osób a także grup zorganizowanych autokarami albo busami na wycieczki, przyjęcia, imprezy, obozy, mecze. Posiadamy także pojazdy do transportu sanitarnego. Proponujemy: transport osób na strategia, do sanatorium, na przeszczepy, do szpitali, i dodatkowo transport krwi i narządów do transplantacji. W biznesie transportowej działamy od chwili 1998 roku. W tym okresie czasu udało nam się uzyskać niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. Posiadamy certyfikaty, a oprócz tego licencje, świadczące o tym, że posiadamy uprawnienia do transportu krajowego oraz międzynarodowego. Nasza załoga to wykwalifikowani, a oprócz tego doświadczeni kierowcy z wieloletnim stażem pracy. Naszym nabywcom oferujemy bezpieczeństwoi komfort. Do naszych pojazdów należą Mercedes Tourismo, Mercedes Sprinter, czy zabytkowy Mercedes W – 108. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz gruzu Sopot »

  E-worek to doskonała oferta dla wszystkich tych osób, które interesuje kompetentny wywóz śmieci oraz gruzu w niezwykle dobrej cenie. Sanipor sp. z o. o. to rzetelna a oprócz tego godna polecenia spółka, która funkcjonuje na rynku od ponad 80 lat. Możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze usługi oraz polecają je swoim znajomym. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia a oprócz tego uprawnienia na wywóz gruzu a także innych odpadków. Spośród konkurencyjnych przedsiębiorstw wyróżnia nas pełen znajomość rzeczy, terminowość a także bardzo atrakcyjne ceny. Obecnie za pomocą specjalnego formularza online, mogą Państwo bez potrzeby wychodzenia z domu zamówić profesjonalny wywóz śmieci. Za naszą sprawą zaoszczędzą Państwo sporo czasu, pieniędzy a oprócz tego nerwów. Działamy na obszarze całego woj pomorskiego i również pobliskich okolic.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ile kosztuje bus do Holandii z Rzeszowa »

  Najczęściej na przewozy międzykrajowe decydują się osoby, które wyjeżdżają do konkretnego państwa do pracy. Nie chcemy jechać tam własnym samochodem, a na droższe opcje nas po prostu nie stać. Wybierając busy z Rzeszowa do Holandii, można zdecydować się na najtańszą z możliwych opcję, a wybierając naszą firmę, otrzymać naprawdę najlepsze warunki. Odbieramy z miejsca zamieszkania, nie pobieramy opłat za nadbagaż oraz zapewniamy bezpośrednią podróż bez przesiadek. Dlaczego właśnie my? Bo cechują nas atrakcyjne ceny, wysoka jakość usług, a do tego wyjazd i dojazd w miejsce, które wyznaczy sam klient. Bus Rzeszów Holandia i z powrotem, to szansa na podróżowanie najlepszą flotą samochodową, w najbardziej komfortowych warunkach. My dajemy Wam busa i najlepszego z najlepszych kierowcę, Wy otrzymujecie pełną wygodę jazdy na każdym kilometrze. Czego więc można chcieć więcej?

  Data dodania: 03 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy transport zmarłych »

  Utrata ukochanej osoby jest dla wielu z nas trudnym czasem w życiu każdego człowieka. Zakład pogrzebowy - Godar idealnie zdaje sobie z tego sprawę a oprócz tego wychodzi z kompleksową propozycją organizacji pogrzebu, załatwienia wszelkich koniecznych formalności. Rodzina zmarłego nie musi brać na siebie żadnych dodatkowych, przykrych obowiązków - nawet jeśli śmierć nastąpiła za granicą i również konieczne jest sprowadzenie zwłok do kraju. Godar organizuje odpowiedni międzynarodowy transport zmarłych - doświadczenie w tej dziedzinie pozwala na szybkie zamknięcie wszelkich procesów dokumentacyjnych. Usługi wykonywane są z należną w takich sytuacjach empatią, przy możliwie jak najbardziej korzystnych cenach. Na stronie internetowej można przeczytać więcej szczegółów propozycji i również konkretne dane kontaktowe.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »