Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'system':

Sortuj po:

 • ProCat - Systemy do automatycznej generacji wielojęzycznych katalogów »

  PiCROSS jest systemem (grupą aplikacji) służącym do przechowywania danych o produktach oraz automatycznego publikowania usystematyzowanych danych w szerokim zakresie mediów (strony internetowe, katalogi elektroniczne, katalogi tradycyjne).
  Należy do klas rozwiązań Product Information Management, Dynamic Publishing oraz Database Publishing.
  W rozwiązaniach typu PIM, może służyć jako generator kart produktów oraz jako wygodne narzędzie do projektowania wyglądu i treści katalogów produktów.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blueink - systemy taniego druku atramentowego tusze, kartridże, CISS »

  W naszym sklepie internetowym możesz odnaleźć renomowane tusze ink-mate do wszystkich popularnych drukarek. Tusze sublimacyjne, pigmentowe, barwnikowe, fotograficzne. dostępne są również systemy stałego zasilania tuszem CISS, wieczne kartridże, wszystkie produkty ze sklepu są dostępne od ręki.Wiesz co kupujesz.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek Wrocław »

  Patrząc na naszą rzeczywistość dochodzimy do wniosku, że gigantyczna rywalizacja w sektorze rynkowym powoduje, że korporacje zwiększają przeznaczone pieniądze na poprawienie swojego wyglądu. Cóż począć jak nawali główne narzędzie drukujące w ważnej firmie, nie należy się zamartwiać, przybędziemy i naprawimy wszystko, za niewielkie środki pieniężne i zrobimy to błyskawicznie. Opisywana tu spółka posiada wszystkie atuty solidnego i nowoczesnego przedsiębiorstwa z jakim to powinno się kooperować. W tym wpisie chcielibyśmy wymienić marki sprzedawanych u nas producentów Samsung, Nashuatec, SAMSUNG, FELLOWES.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mięso indycze »

  Program QAFP - Gwarantowanej Jakości Żywność jest to pierwszy w Polsce tego typu system, który ma za zadanie dostarczyć konsumentom wysokiej klasy mięso kulinarne, w tym drób. Na stronie można znaleźć wszelkie informacje odnośnie idei programu QAFP, a także dowiedzieć się w jakich warunkach hodowany jest drób, aby pierś z kurczaka, gęsina, czy pierś z indyka odznaczało się wysoką jakością na rynku, dostarczając konsumentom wrażeń smakowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć wiele przepisów na potrawy z wysokiej jakości mięsa drobiowego objętego programem.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów »

  Poprzez najnowsze rozwiązania techniczne, firma TransMobil stworzyła specjalistyczny system GPS, za pomocą którego dostępny jest fachowy monitoring pojazdów GPS. Ciągle aktualna lokalizacja pojazdów GPS odczytywana przy jego udziale, pozwala w odpowiedni sposób sprawdzać, jak też zadbać o bezpieczeństwo kierowców oraz transportowanych artykułów. Monitorowanie GPS przez połączenie się z samochodem on-line, przekazuje do bazy niezbędne informacje. Monitoring pojazdów zawiadamiać może o odbytych trasach, przerwach bądź sprawdzać zużywanie paliwa. W przypadku benzyny, kluczową rolę odgrywa tzw. sonda paliwa, której stosowanie znacząco wpływa na należyte korzyści finansowe. W obecnych czasach, gdy o dobrych wynikach konkretnej firmy decydują często szczegóły, monitoring GPS pojazdów oferowany przez TransMobil daje okazję zwiększyć efektywność każdego rodzaju firmy. Na swej stronie on-line – Transmobil. pl, spółka przedstawia rozwiązania, dzięki którym monitoring floty bądź lokalizacja pojazdów w jej wykonaniu, w każdej sytuacji są na niezwykle wysokim poziomie.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SAP Business One – pierwszy krok do sukcesu »

  Program do zarządzania SAP Bussines One jest to oprogramowanie dla firm, które chcą osiągnąć sukces na rynku. System ERP – SAP Business One jest to program do zarządzania przeznaczony w szczególności dla małych i średnich przedsiębiorstw. System dla firm zawiera moduły takie jak: CRM, program nieruchomości, kadry i płace, program magazynowy oraz księgowość program. SUPREMIS jako Polski Złoty Partner SAP zajmuje się wdrażaniem oprogramowanie do zarządzania dla firm w całym kraju. Wieloletnie doświadczenie firmy SUPREMIS gwarantuje sprawne i profesjonalne wdrożenia systemu SAP.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płatności »

  W dzisiejszych czasach płatności online tworzą fundament większości operacji finansowych, jakie są wykonywane. Ich powszechność czyni, iż bardzo często ludzie, którzy wykonują takiego typu płatności, nie mają pojęcia, jakie zagrożenia im grożą. Korzystając z tego, że przelewy online są to niezwykle szybkie przelewy, można w licznych sytuacjach natrafić na nadużycia, których finałem będzie strata pieniędzy. Dlatego, obojętnie czy korzysta się z różnorakiego rodzaju aukcji internetowych, bądź też robi zakupy poprzez sklepy online, winno się przypilnować by platnosci były realizowane całkowicie bezpiecznie. Specjalny system Transferuj. pl to miejsce, gdzie różnego typu ludzie korzystający z przelewów internetowych, mają możliwość realizować je bez jakichkolwiek problemów. Z jego rozwiązań korzystać mają sposobność zarazem osoby wykonujące zakupy w sieci, jak również różnego typu sklepy, które przez sieć wirtualną, dystrybuują swe usługi. Płatności przeprowadzane z pomocą Transferuj. pl, przez najnowsze oraz pewne rozwiązania tu zastosowane sprawiają, że przelewy online przenigdy nie były tak jasne i tak bezpieczne. Zajrzyj na naszą stronę internetową - Zapraszamy!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »