Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'śruby':

Sortuj po:

 • Wibroizolatory »

  Zakład Wielobranżowy MIX jest producentem i dystrybutorem części zamiennych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu maszynowego. ZW MIX angażuje wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów – doświadczonych inżynierów mechaników, którzy stale współpracują z renomowanymi wytwórcami części do obrabiarek (tokarek, frezarek, szlifierek, wiertarek). Fachowcy z ZW MIX są obeznani z najnowszymi technologiami oraz tendencjami w wytwarzaniu części zamiennych w rodzaju sprzęgła elektromagnetyczne, kliny ustawcze czy koła zębate. Oferta Zakładu Wielobranżowego MIX zawiera w sobie również lampy maszynowe oraz wibroizolatory – wszystko znakomitej jakości, w promocyjnych cenach. ZW MIX proponuje naprawy pogwarancyjne rozmaitych podzespołów takich jak sprzęgło Heid lub hydroakumulator Orsta. Możliwie najkrótsze terminy wykonania napraw.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śruby Poznań »

  InoxBolt jest firmą, która już od wielu lat zajmuje się dystrybucją licznych produktów metalowych. Naszą specjalnością pozostają śruby, które charakteryzują się odpornością na rdzewienie oraz działanie substancji o kwaśnym odczynie. W naszym sklepie internetowym można też wybierać wśród narzędzi skrawających lub wkładek gwintowanych, nasze przedsiębiorstwo jest najlepszym wyborem. Nasza oferta nieustannie podlega udoskonaleniom, dodajemy do niej nowe, lepiej odpowiadające Klientom produkty. Jesteśmy firmą elastyczną i fachową, co sprawia, że coraz bardziej liczni Klienci chcą skorzystać z naszych usług.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły przemysłowe - www.naxel.com.pl »

  Śruby używane są w praktyce w każdym przemyśle i dlatego również są takie popularne. Wydawać aby się mogło, że jakość produkowanych i stosowanych śrub nie ma większego znaczenia natomiast nic bardziej mylnego. W szczególności jest to ważne w wypadku gdy śruby posiadają być stosowane w mechanice gdzie występują bardzo duże obciążenia. Jako znakomity wytwórca śrub wiemy perfekcyjnie, że teraz jakość jest istotną cechą ważną naszych produktów. Dzięki temu zapewniamy, że nasze śruby w każdej chwili są wysokiej klasy. Przykładamy się do wykonywania naszych towarów tak by przenigdy was nie zawiodły. Jeżeli już potrzebujesz większych zleceń to możesz zaufać nam a ze 100% pewnością będziemy w stanie dogadać się jeśli chodzi o ceny i dostarczenie zlecenia. Dla stałych nabywców również oferujemy bardzo interesujące okoliczności. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 02 2015 · szczegóły wpisu »