Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ślub':

Sortuj po:

 • Video Mix Film - Fotografia ślubna Radom, wideofilmowanie »

  Filmowanie i fotografia ślubna Radom - VIDEO MIX FILM - uwiecznimy Wasze najpiękniejsze wspomnienia ślubne. Wybierając nas mogą Państwo liczyć na współpracę z profesjonalnym fotografem, który zadba nie tylko o wykonanie niezapomnianych ujęć i uwiecznienie tego najważniejszego dnia ale również o miłą i nieskrępowaną atmosferę. Kamerzysta i fotograf mają bardzo duży wpływ na efekt końcowy zdjęć / filmu ślubnego.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Art and White | Profesjonalne filmy i fotografie ślubne »

  Kreatywna ekipa filmowców na Twoje wesel i ślub! Posiadamy niezawodne aparaty i kamery z najwyższej półki (a do nich szereg obiektywów). Pracujemy na profesjonalnym, legalnym oprogramowaniu do edycji zdjęć, montażu filmów, czy tworzeniu animacji. Filmy kręcimy wyłącznie aparatami, co w połączeniu z szeroką paletą obiektywów pozwala realizować wszystkie Wasze artystyczne wizje. Jest „kinowo”, profesjonalnie, a przede wszystkim ładnie!

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesele-Astrax, zachodniopomorskie, Szczecin »

  Wybierając zespół na wesele poświęcają państwo wiele czasu. Niejednokrotnie masa wątpliwości i oczekiwań utrudnia podjęcie właściwej decyzji. Mając na uwadze wszystkie oczekiwania klientów i korzystając z naszego doświadczenia zawsze staramy się sprostać państwa oczekiwaniom i w miarę możliwości dostosować do wymagań. Wkładając ogrom pracy i przygotowań oraz inwestując w sprzęt na miarę obecnych czasów jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie zarówno jak chodzi o stronę muzyczną i dobór repertuaru jak i stronę techniczną. Gwarantujemy scenerię opartą na efektach i światłach tworzącą nastój i klimat. Opierając naszą pracę na bogatym doświadczeniu unikamy stereotypów i rutyny. Mamy doskonały kontakt z gośćmi i zawsze reagujemy na to co dzieje się na parkiecie. W ten sposób dostosowujemy repertuar do potrzeb i preferencji bawiących się osób w trakcie trwania imprezy przez co nigdy nie gramy schematycznie i nudno. Unikamy wszystkiego co z reguły zarzuca się zespołom weselnym dzięki czemu nasz zespół zyskuje popularność i dobre opinie.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »