Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'restauracja':

Sortuj po:

 • Wejherowo restauracja »

  Wejherowo restauracja Trzy Korony stawiana istnieje w środek miasta. Podobieństwo Wejherowskiego Wiekowego Runku działa, że polska restauracja istnieje fascynującym miejscem tak jak na zastania biznesowe jako tudzież rodzinne. Dysponujemy pracownie o niepowtarzalnym wnętrzu:Audytorium Kominkowa - gwoli 25 jednostek Audytorium Sienkiewicza - na rzecz 36 figury Przywrócenie - aż do 50 jednostek jakie w spleceniu spośród doborowymi daniami obsługiwanymi na mocy naszego Prezesa Kuchni umilą Państwu bytność w naszej restauracji. Serwujemy przekazania la carte kuchni polskiej zaś europejskiej. Restauracja trzy korony wykwalifikowana obsługa zrobi, iż przebywanie u nas na czasochłonnie zostanie w Państwa pamięci... Dostarczamy obsługę narady, zastań również uroczystości. Jeżeli pożądalibyście Kraina zatrzymać udane interlokucyj ostentacyjnym bankietem azali akuratną kolacją, dorzucimy każdych starań ażeby był to łagodny akcent wieczoru. Wejherowo restauracja polską specjalizacją są:przyjęcia, uroczystości rodzinne, bankiety. Obsługa jest sympatyczna także ostrożna, oraz należności znane. Skierował również w roku 1647 klasztor reformatów, budując w celu nich dalszy związek wyznaniowy i klasztor. Wszak w roku 1649 załapała budowa słynnej kalwarii. Wejherowo odnowienie w dwanaście miesięcy dalej Wejherowska Ochota zwana już wtenczas Wejherowem pozyskała prawa municypalne. Klucz powiada, że wracając spośród wyprawy na Moskwę w 1634 r., Wejher w czasie okrążenia miejscowości Biała pozostał poważnie poszkodowany.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Jeżeli jesteś dyrektorem szkoły średniej, lub zawodowej, chcielibyśmy zaproponować Ci współpracę. Wideo arena skutecznie promuje firmy i szkoły za pomocą filmów wideo. Macie dużo filmów na You Tube, wystarczy więc przekierować je do nas i będą one osobno tu pracować. A że warto, niech świadczy o tym obecność w naszym serwisie Zespołu Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim, którzy założyli konto w 2015 roku i wciągu dwóch lat ich filmy osiągnęły nawet prawie 30000 wyświetleń. Proszę też skorzystać z naszej podstrony Co nowego, przeznaczonej na galerie zdjęciowe. Nie musicie przecież ciągle wstawiać filmów. Podczas uroczystości szkolnych, robicie dużo zdjęć. Wstawcie je w Co nowego, a dodatkowo zwrócicie uwagę internautów. W śród nich być może są przyszli Wasi uczniowie.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uznane restauracje Inowrocław »

  Karczma Kujawska położona jest w Cieślinie, położonym w sąsiedztwie większych miast tj. Inowrocław. Jest to obiekt, który funkcjonuje w roli zarówno hotelu, jak i również restauracji. Część całego ośrodka stanowi również sala bankietowa, która jest przystosowana na to, żeby pomieścić nawet 200 osób. Z uwagi na swoją dobrą lokalizację a oprócz tego wysoki standard świadczonych tam usług, Karczma Kujawska jest często wybieranym miejscem na organizację większych przyjęć rodzinnych bądź służbowych, tj. konferencje, bankiety czy też wesela. Dodatkową zaletą na pewno jest również to, że jest to miejsce, oferujące swoje usługi w przystępnych cenach. W takim razie bez względu na to czy kogoś interesuje smaczny posiłek w restauracji, bądź nocleg w przyjemnie urządzonym pokoju, Karczma Kujawska jest perfekcyjnym wyborem dla każdego.

  Data dodania: 15 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kawiarnia Toruń »

  Restauracja Ciżemka, znajduje się w centrum Torunia a ściśle w dzielnicy Starówka. Domeną restauracji jest nowoczesna kuchnia europejska a oprócz tego staropolska. Wystrój lokalu zachęca do wejścia, jest elegancki gustowny a oprócz tego bardzo klasyczny. Sale restauracji są pojemne a także klimatyzowane przez cały rok. Restauracja w Toruniu oferuje znakomite obiady, kolacje i również desery, przygotowane z niezwykłą starannością. Posiłki mają niebanalny smak, a do każdego posiłku, kelner oferuje klientom wykwintne wino. Restauracja zajmuje się także organizacją różnych uroczystości. Organizuje obiady weselne, komunie, chrzciny, obiady okolicznościowe a także oprawę spotkań biznesowych. Ciekawostką jest to, że kucharze korzystają nie tylko z klasycznych form gotowania i pieczenia, ale działają oni także w sferze kuchni molekularnej.

  Data dodania: 19 07 2020 · szczegóły wpisu »