Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'reklama':

Sortuj po:

 • Strategia mediowa »

  Stale monitorując aktualne trendy mediowe, dom mediowy Arena Media jest w stanie przygotować kompleksowy plan realizacji kampanii reklamowej w wybranych środkach przekazu. Dzięki temu konkretna marka ma szansę na stałe zagościć w świadomości odbiorców, co z kolei przekłada się na zwiększenie sprzedaży. W ramach oferty domu mediowego mogą Państwo znaleźć zarówno badania rynku w wybranym sektorze, jak i mix marketingowy oraz zakup mediów celem dotarcia do Klientów przed wybrane kanały komunikacji. Szczegółowe informacje o stosowanej strategii marketingowej oraz zasadach współpracy udostępniono na prezentowanej stronie internetowej Arena Media.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Spis stron o wysokim standardzie jakości, dzięki starannej dbałości o szczegóły.. Witryny ułożone są w liczne kategorię i podkategorię, co powoduje bezproblemowe wyszukanie interesujących nas serwisów, również częste odwiedziny robotów wyszukiwarek. Zależy nam na pozycji w internecie, więc razem z nami znacznie poprawi się i Twoja.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plakatowanie »

  Plakatowaniem zajmujemy się od 1996r. Obecnie możemy oddać do Państwa dyspozycji słupy i tablice reklamowe pod plakatowanie w ponad 250 miastach na terenie całego kraju. Ze względu na duży zasięg terytorialnymożemy zorganizować i koordynować małe lokalne kamapnie plakatowe jak i duże akcje ogólnokrajowe. Przykładowe miasta, w których wykonujemy plakatowanie to Bielsko Biała, Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdynia, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Nowy Targ, Opole, Oświęcim, Olkusz, Płock, Poznań, Radom, Słupsk, Trójmiasto, Tarnów, Toruń, Wadowice, Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Zielona Góra oraz wiele innych. Plakatujemy zarówno na słupach i tablicach ogłoszeniowych monitorowanych, jak i na nośnikach ogólnodostępnych

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Segway wynajem »

  Dziś pomysły na reklamę, by były na prawdę efektywne, powinny charakteryzować się w głównej mierze nietuzinkowością. Wyłącznie produkt bądź usługa reklamowana w finezyjny sposób, mają szansę zaciekawić ewentualnych klientów. Biorąc to pod uwagę, firma Segway przez ofertę "reklama mobilna Poznań", przedstawia na terenie Poznania, jak również w pozostałych częściach kraju rewelacyjny sposób na promocję. Stosowany jest do niej bardzo wyjątkowy pojazd Segway. segway-mobile. pl - pod tym linkiem w sieci, zaprezentowana jest szczegółowo propozycja firmy Segway i reklamowe możliwości, jakie ma Segway. Wielorakiego typu koncerty, degustacje bądź też trasy promocyjne – wypożyczalnia Segway do każdej z tych sytuacji, oferuje te oryginalne pojazdy. W zależności od życzeń, kontrahent poznańskiej firmy ma okazję korzystać z propozycji ofertowej Segway - wynajem czy Segway - sprzedaż. Proponowana za Segway cena jest w każdym momencie bardzo opłacalna. Stali zleceniodawcy mają okazję dodatkowo czekać na promocje.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe »

  Zakres działania firmy promocyjnej Prosper to filmy reklamowe do wykorzystania w stacjach tv oraz w kinie lub też dla wewnętrznych potrzeb firm. Produkujemy materiały filmowe przeznaczone do emisji w kinach lub konferencjach. Prosper to nie tylko producent reklam, oferuje także emisję materiałów filmowych w stacjach takich jak Polsat czy TVP stwarza olbrzymie możliwości kierowania kampanii promocyjnych do grup klientów, geotargetowania widzów. Dzięki takich możliwości możemy łączyć różne metody reklamy i osiągać lepsze wyniki kampanii promocyjnych. Zapraszamy na stronę www, można tam obejrzeć nasze filmy promocyjne. W ilu formatach nagrywane są spoty reklamowe? Produkcja filmowa dla TV opiera się o różne formaty, zależnie od wymagań danej stacji telewizyjnej. Pomijając szczegóły można napisać, że produkując film reklamowy stosuje się dwa poziomy jakości przekazu, czyli Standard Definition oraz High Definition. Jakość HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i HD 1080P przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na platformie DCI. Platforma ta opisuje szczegółowe parametry wytwarzanych materiałów filmowych. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie, jak na przykład filmy produktowe albo filmy instruktażowe nakręcane są w formacie 1920x1080, a następnie konwertowane do różnych formatów w zależności od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Digital signage »

  Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i dystrybucją najwyższej generacji nośników reklamowych. Od 2006 roku posiadamy w ofercie rozwiązania Digital Signage, bazując na technologii LED, LCD i wyświetlaczach plazmowych. Oferujemy zarówno dynamiczne reklamy świetlne, jak i proste kasetony plakatowe. Nasze artykuły są obecne we wnętrzach obiektów użyteczności publicznej: na lotniskach, w punktach usługowych, sieciach sprzedażowych, stacjach metra i kolei oraz przy często uczęszczanych drogach i arteriach w wielu krajach świata. Naszym klientom gwarantujemy wszechstronną obsługę: polecamy usługi transportowe, instalację konstrukcji reklamowych i naprawę.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Tychy »

  Nowoczesne podejście do marketingu zapewnia Agencja Reklamowa Tychy Lorit. Nasza kadra to wykształcony skład. Znamy światowe trendy w marketingu. Dzięki temu, własnym klientom możemy zaproponować praktyczne rozwiązania. Reklama Tychy Lorit – przygotowujemy kampanie dostosowane do szczególnych preferencji. Lorit Tworzenie Stron Internetowych Tychy – to propozycja przeznaczona zarówno do rodzinnych firm, jak też globalnych koncernów. Pomagamy spółkom odnieść sukces w Internecie. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Dodatkowo wspomagamy spółki w marketingu klasycznym. Lorit Drukarnia Tychy – gwarantujemy druk ulotek. Ponadto realizujemy druk oklejanie pojazdów. Z naszymi kreacjami można się zapoznać na naszej stronie. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówka Google jako skuteczna reklama w sieci dla firm »

  Przeglądając moją stronę internetową natychmiast zdacie sobie sprawę, że reklama w internecie również może być tania a przede wszystkim niezwykle skuteczna. Kieruję swoje usługi przede wszystkim do firm obejmujących działaniem niewielki obszar. Elementem składowym, który w znacznym stopniu pomoże odnieść sukces przedstawiam profesjonalną wizytówkę w Google Maps. Reklama w Google Maps jest w głównej mierze ekonomiczna a jednocześnie bardzo efektywna. Z moim udziałem w krótkim czasie wygracie uwagę Klientów a jednocześnie zwiększycie zyski firmy do maksimum.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy Katowice - WEBUZZERIA »

  Ogromna oferta agencji obejmuje m. in. branding, projektowanie graficzne, poligrafię, druk internetowy, druk kalendarzy oraz gadżety reklamowe. Dlatego najwyższa jakość usług prowadząca do rozszerzenia współpracy to fundament naszej pracy. Zapewniamy najlepszy marketing internetowy Katowice, sprawdź nas!

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »