Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'radca prawny':

Sortuj po:

 • Prawo ochrony środowiska i przyrody »

  Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności. Ich nieprzestrzeganie może powodować poważne konsekwencje.
  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem.
  Zakres pomocy prawnej:
  * gospodarka odpadami
  * pozwolenia zintegrowane
  * prawo wodne
  * handel emisjami
  * kary i odpowiedzialność za szkody w środowisku
  Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - Anna Dastych »

  Usługi w zakresie obsługi prawnej nieruchomości świadczone przez Mecenas Annę Dastych pozwalają naszym klientom na rozwiązanie problemów prawnych związanych z obsługą nieruchomości. Kancelaria Prawna Anny Dastych zajmuje się również problematyką umów cywilno-prawnych w zakresie sprzedaży, kupna, dzierżawy oraz najmu nieruchomości. W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię znajduje się również usługa zastępstwa sądowego i procesowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczoną przez naszą kancelarię prawną.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - radca prawny Paweł Narożny świadczy szereg profesjonalnych usług prawnych na rzecz osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. W zakresie usług kancelarii znajduje się obsługa prawna jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo handlowe, administracyjne, gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny posiada szereg cech wyróżniających dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy »

  Kancelaria nasza działa od roku 1996. Przez lata działania zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez naszą firmę spraw. Problematyka obsługiwanych przeze mnie spraw zawiera zamówienia publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, pracy jak i handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych fachowców, którzy bez przerwy poszerzają osobiste umiejętności. Obsługujemy przedsiębiorstwa, spółki prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie oraz inne. Innowacyjne podejście, zadowoleni Nabywcy, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej detali o mojej katalogu usług/produktów zawarto na stronie internetowej WWW.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Gliwice »

  Zapraszam do swojej kancelarii wszystkie osoby, które potrzebują sprawdzonego radcy prawnego, który charakteryzuje się dużą wiedzą, doświadczenie a oprócz tego dobrym podejściem do klienta. Od wielu lat oferuje Wam swoje usługi, dzięki czemu mogę pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się egzystować dla Was na każde wezwanie. W sprawach pilnych zapewniam bieżącą obsługę prawną. Chcę odszukać dla Was najkorzystniejsze prawne rozwiązanie z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca prawny zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę a oprócz tego wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na stronie internetowej, możecie ściśle zapoznać się z moją sylwetką a także z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 23 09 2017 · szczegóły wpisu »