Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'porady prawne':

Sortuj po:

 • Władza rodzicielska »

  Zadaniem mediacji jest rozwiązywanie sporów i wypracowanie zadowalającego zwaśnione strony rozwiązania, które będzie oddziaływało także w przyszłości. W mediacjach uczestniczy obiektywna osoba trzecia, której misją jest umożliwienie zawarcia ugody. Proces mediacji jest stosowany w szerokiej gamie konfliktów - rodzinnych, sąsiedzkich, towarzyskich, biznesowych, gospodarczych. Warto szukać porozumienia podejmując mediacje zanim sprawa trafi do sądu. Koszty są bez porównania niższe, bardzo krótki jest czas i znaczne prawdopodobieństwo dojścia do ugody. Centrum Mediacji Nadzieja proponuje Państwu fachową pomoc. Nasi mediatorzy to osoby o najlepszych predyspozycjach i umiejętnościach, podchodzące profesjonalnie do pracy i zaangażowane. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - Anna Dastych »

  Usługi w zakresie obsługi prawnej nieruchomości świadczone przez Mecenas Annę Dastych pozwalają naszym klientom na rozwiązanie problemów prawnych związanych z obsługą nieruchomości. Kancelaria Prawna Anny Dastych zajmuje się również problematyką umów cywilno-prawnych w zakresie sprzedaży, kupna, dzierżawy oraz najmu nieruchomości. W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię znajduje się również usługa zastępstwa sądowego i procesowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczoną przez naszą kancelarię prawną.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - radca prawny Paweł Narożny świadczy szereg profesjonalnych usług prawnych na rzecz osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. W zakresie usług kancelarii znajduje się obsługa prawna jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo handlowe, administracyjne, gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny posiada szereg cech wyróżniających dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Białystok »

  W należytej obsłudze kancelaryjnej tak samo firm jak też klientów prywatnych, najważniejsze jest przeważnie właściwe reprezentowanie interesów Mocodawcy a także właściwe i profesjonalne podejście do procesu. Doskonały prawnik musi mieć cechy, które mu pozwalają na godne przedstawianie swych zleceniodawców przed sądami czy organami ścigania tak aby wszystkie napotkane problemy mógł rozwiązywać w biegu. Kancelaria Adwokat Marty Arendt szczególnie poważnie traktuje tę właśnie zasadę, by dla każdej sprawy karne znaleźć tyle czasu by móc jak najdoskonalej zatroszczyć się o interes i dobro swych mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porada prawna Kraków »

  Masz problem życiowy i potrzebny Ci adwokat do jego rozwiązania. Najlepszym wyjściem będzie wizyta w Kancelarii Adwokackiej Justyny Miechowskiej w Krakowie położonej przy Al. Z. Krasińskiego 1/22. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy spółki i przedsiębiorców. Na bieżąco śledzimy zmiany przepisów prawnych i orzecznictwa sądowego. Kancelaria adwokacka adwokata Justyny Miechowskiej jest położona w Krakowie nieopodal Wawelu. Oferuje bardzo wysokiej jakości usługi prawnej. Nad sprawami klientów pracują bardzo doświadczeni prawnicy specjalizujący się w wielu dziedzinach prawa. Nie czekaj tylko udziel nam pełnomocnictwa do twojej sprawy.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy »

  Kancelaria nasza działa od roku 1996. Przez lata działania zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez naszą firmę spraw. Problematyka obsługiwanych przeze mnie spraw zawiera zamówienia publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, pracy jak i handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych fachowców, którzy bez przerwy poszerzają osobiste umiejętności. Obsługujemy przedsiębiorstwa, spółki prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie oraz inne. Innowacyjne podejście, zadowoleni Nabywcy, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej detali o mojej katalogu usług/produktów zawarto na stronie internetowej WWW.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Gliwice »

  Zapraszam do swojej kancelarii wszystkie osoby, które potrzebują sprawdzonego radcy prawnego, który charakteryzuje się dużą wiedzą, doświadczenie a oprócz tego dobrym podejściem do klienta. Od wielu lat oferuje Wam swoje usługi, dzięki czemu mogę pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się egzystować dla Was na każde wezwanie. W sprawach pilnych zapewniam bieżącą obsługę prawną. Chcę odszukać dla Was najkorzystniejsze prawne rozwiązanie z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca prawny zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę a oprócz tego wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na stronie internetowej, możecie ściśle zapoznać się z moją sylwetką a także z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 23 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria adwokacka Legal to przede wszystkim rzetelność i terminowość. Dbałość o Państwa potrzeby to najistotniejszy cel naszej pracy. Mogą Państwo nam zaufać, a my dołożymy wszelkich starań by rozstrzygnąć daną sprawę Zajmujemy się profesjonalną obsługą spraw z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach zlecenia wykonujemy obowiązki związane z poradnictwem prawnym, opiniowaniem dokumentów prawnych, opracowywaniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z kierowaniem negocjacjami handlowych i sądowych. Wszechstronna wiedza prawna i szeroko rozwinięte wartości interpersonalne oddziaływają na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »