Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pokrycia':

Sortuj po:

 • Blachodachówka »

  Decydując się na odpowiednie pokrycia dachowe, należy pamiętać, żeby było ono praktyczne. Rodzaj pokrycia powinien być przystosowany do więźby dachowej. Blachodachówka jest na tyle lekka, że tak mocna konstrukcja nie jest konieczna. Lekkie pokrycia dachowe znakomicie komponują się z popularnymi dużymi przeszkleniami. Blacha na dach tworzy korzystne połączenie z aluminiowymi ramami. Propozycja produktowa firmy AHI Roofing obejmuje znaczącą gamę profili dachowych. Odpowiadają one różnym stylom architektonicznym. Przedsiębiorstwo jest światowym liderem w wytwarzaniu pokryć dachowych. Przedsiębiorstwo poleca swoje wyroby w ponad 120 państwach. Polecane na stronie systemy dachowe są uznane z powodu najnowocześniejszego wzornictwa. Przedsiębiorstwo bez ustanku wytwarza pasujące do siebie artykuły. Działalność przedsiębiorstwa jest zgodna z normą ISO 9001. Wszelkie produkty są pokrywane powłoką Zincalume, która charakteryzuje się długoterminową odpornością na korozje. Dachówki poza tym są odporne na wiatry.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje poliuretanowe »

  Warstwy ochronne LINE-X z dużą efektywnością możemy nanosić na balkony oraz dachy. Struktura środka LINE-X daje efekt antypoślizgowy (także wtedy, gdy jest mokra) dzięki czemu można nią wykończyć również basen, fontannę i oczka wodne. Powłoka ochronna w czasie stosowania jest objęty gwarancją zapewniającą, że warstwa izolacyjna nie będzie się łuszczyć, powodując przez to powstawanie pyłu. Preparat Line-X dostał również certyfikat potwierdzający, że powłoki ochronne Line-X mogą mieć kontakt z żywnością, a zatem można je bezpiecznie stosować także w halach produkcyjnych oraz w autach z żywnością.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyburzenia kraków »

  W Krakowie mieści się spółka naprawczo- budowlana ERGAL-S. Zakład para się pracami blacharsko-dekarskimi, instalowaniem dachów a także tarasów oraz wynajmem sprzętu budowlanego. Długoletni nieprzerwany staż w branży i zasobna baza mechaniczna zapewniają kontrahentom najlepszą klasę usług i satysfakcję. Załoga to zespół doborowych specjalistów, którzy z gorliwością wypełniają każde zamówienie. Katalog rekomendacji potwierdza uczciwość firmy i punktualność. ERGAL-S zaprasza do kooperacji podobne placówki z tego resortu.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »