Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanową':

Sortuj po:

 • Izolacja kanałów wentylacyjnych »

  Branża budowlana to nowoczesna gałąź współczesnego przemysłu. Nie powinno zatem dziwić, iż wyodrębniły się poszczególne specjalizacje zajmujące się nowoczesną formą izolacji. Do specjalistów w dziedzinie izolacji, w tym posiadających duże doświadczenie w zakresie takich prac jak: hydroizolacja, izolacja zimnochronna, izolacja kanałów wentylacyjnych czy izolacja rurociągów grzewczych, należy przedsiębiorstwo Thermal-Tech. Firma działa głównie w oparciu o usługi izolacyjne. Na ogół są to duże zlecenia budownictwa przemysłowego, takie jak izolacja przeciwogniowa, izolacja cieplna, izolacja akustyczna czy izolacja termiczna. Jednak poza dużymi zleceniami przemysłowymi, które są realizowane na terenie wielu państw unijnych (zrealizowane projekty między innymi w Danii, Włoszech, Belgii, czy Holandii), Thermal-Tech oferuje również nowoczesny system ocieplenia pianką poliuretanową, który jest dostępny również dla budownictwa mieszkaniowego i jednorodzinnego. Ocieplenie pianką poliuretanową to nowoczesna forma, która z powodzeniem zastępuje tradycyjną izolację i ocieplenie z użyciem wełny mineralnej czy styropianu. Izolacja pianką poliuretanową niesie ze sobą wiele korzyści, nie tylko z punktu widzenia finansowego, ale jest to również jedna z najbardziej ekologicznych metod ocieplenia. Odwiedzając stronę firmy Thermal-Tech szczególnie polecamy artykuły związane z ociepleniem pianką poliuretanową, porównanie tej metody z tradycyjną oraz skorzystanie z interaktywnego formularza w celu bezpłatnej wyceny usługi: ocieplenie i izolacja pianką poliuretanową. Firma Thermal-Tech to doświadczony i zaufany partner przy realizacji projektów związanych z usługami: hydroizolacja, izolacja zimnochronna. Izolacja kanałów wentylacyjnych czy izolacja rurociągów grzewczych, jak również wielu innych usług, które polecamy.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja fundamentu pianką poliuretanową »

  Jesteśmy firmą, która para się wytwarzaniem specjalistycznych usług związanych z ocieplaniem pianką. Robimy profesjonalne instalacje przy wykorzystaniu najwyższej klasy pianki. Posiadamy status autoryzowanego wykonawcy przy wykorzystaniu technologii Dimelec Usa, LallaFom Usa. Przygotowujemy takie usługi jak ocieplanie dachu pianką poliuretanową, ocieplanie poddasza i mnóstwo innych usług. Funkcjonujemy w praktyce rzecz biorąc na terenie całej Polski takich jak Bydgoszcz, Warszawa i wiele innych usług. Nasze rozwiązania pozwalają stworzyć ocieplanie lokalu mieszkalnego pianką poliuretanową przy zachowaniu stosunkowo niewygórowanych kosztów. Jest to najważniejsze ponieważ pozwala na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Warto zainwestować w nasze rozwiązania jeżeli już chcesz cieszyć się bardzo dobrą jakością utworzonych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie poddaszy pianką cennik »

  Nowoczesne ocieplenia obiektów budowlanych w systemie otwartokomórkowym i zamkniętokomórkowym. Pracownicy KDKPro to specjaliści od izolacji natryskowej. W naszej pracy wykorzystujemy piankę poliuretanową o unikatowych właściwościach ciepłochronnych. Jeśli poszukujesz materiałów do izolacji docierających w trudno dostępne przestrzenie, przyjdź do nas już dziś. Izolacja natryskowa gwarantuje lepsze pokrycie zróżnicowanych powierzchni – poddasza, ścian i fundamentów. Zależnie od miejsca docelowego wyróżniają się dwa rodzaje pianki – pianka zamkniętokomórkowa i pianka otwartokomórkowa. Izolacja pianką to wytrzymałe i bezpieczne dla środowiska zabezpieczenie obiektów budowlanych przed zbyt dużą utratą ciepła. Jako innowacyjny materiał do izolacji, pianka PRO jest o wiele bardziej funkcjonalna niż inne, znane nam materiały. Po za niskim współczynnikiem absorpcji wody, natryskowa izolacja chroni obiekty przed szkodliwym działaniem grzybów i pleśni. Dlatego jest szczególnie rekomendowana osobom cierpiącym na alergie skórne i wziewne. Pianka PUR nakładana jest przy użyciu wysokociśnieniowych maszyn, co zapewnia szybkość pokrycia nawet najbardziej krytycznych powierzchni. Sama warstwa izolacji jest niewielka co oszczędza przestrzeń. Ocieplenia natryskowe można stosować nie tylko w domach, ale również w halach magazynowych i obiektach o charakterze rolniczym. Pianka poliuretanowa to funkcjonalny materiał ociepleniowy, na miarę XXI wieku. KDKPro zapewnia atrakcyjne ceny usług i błyskawiczną realizację każdego zlecenia (zależnie od wielkości pokrywanej powierzchni). Zapraszamy!

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »