Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Ogród':

Sortuj po:

 • Poradnik dla domu i ogrodu »

  Masz problem w jaki sposób poradzić z niektórymi robotami w domu czy ogrodzie? W serwisie tym zamieszczane sa porady, rady i przepisy związane z prowadzeniem domu i ogrodzie. Są one łatwe w wykonaniu, niezbyt skomplikowane głównie dlatego, żeby nie zniechęcić do ich używania osoby, które są mniej cierpliwe i które dysponują bardzo małą ilością czasu. Odnajdziesz tytaj rady pomocne przy sprzątaniu w domu np. jak usunąć plamy, czy ogrodu np. przycinanie drzew, odnajdziesz tutaj również kilka porad związanych ze zdrowiem.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wrocław »

  PLUSGARDEN jest nowoczesną firmą, która proponuje usługi z zakresu ogrodnictwa. Naszą specjalnością jest planowanie oraz realizacja zieleni zarówno dla użytkowników prywatnych jak i publicznych. W naszych projektach kierujemy się wytyczną zrównoważonego rozwoju, wskutek czego projektowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym elementem krajobrazu, nie trwoniąc własnego charakteru odpowiadającego wyobrażeniu zleceniodawców. Polecamy skorzystanie z naszej strony internetową, gdzie opublikowaliśmy zdjęcia z naszych realizacji odnośnie usługi projektowanie ogrodów oraz wyliczyliśmy nasze usługi ogrodnicze. Naszą propozycję kierujemy do mieszkańców województwa dolnośląskiego, a szczególnie Wrocławia, albowiem właśnie tam mamy siedzibę.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogród »

  Wymarzonyogrod. pl to portal ogrodniczy tworzony z myślą o osobach, które interesuje ogród oraz jego projektowanie. Nasi eksperci codziennie podpowiedzą ci jakie rośliny warto właśnie zasadzić oraz w jaki sposób potem o nie dbać i nawozić. Korzystając z obszernej encyklopedii roślin przekonasz się jakie wymagania ma dany: kwiat, drzewo owocowe czy też bylina. Pomocne informacje, wskazówki a także poradniki, przekonaj się jakie wyposażenie ogrodu najlepiej pasuje do konkretnego projektu, jak zaprojektować cały ogród a także które rośliny do wnętrz najlepiej wybrać. Dodatkowo obejrzyj piękne zdjęcia z cudownie urządzonych ogrodów, galerie kwiatów. Poza tym znajdziesz w naszym serwisie forum dyskusyjne gdzie poznasz metody innych użytkowników na cudowny ogród.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekspert Budowlany - budowa i remont domu, wnętrza, ogród »

  Budowa i remont domu: porady ekspertów. Przeglądy produktów, techniki, materiały budowlane. Wnętrza: wyposażenie, aranżacja wnętrz, meble, farby do wnętrz, płytki ścienne, podłogowe, panele podłogowe, dodatki dekoracyjne. Łazienki dla niepełnosprawnych, właściwe oświetlenie pomieszczeń. Instalacje: grzejniki c. o., kotły, podgrzewacze wody. Budowa domu: hydroizolacja tarasu, tynki zewnętrzne, farby na elewacje, instalacje elektryczne. Jak wykonać ogród, zimowy, aranżacja ogrodu.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogród w mieście | Ogród w mieście »

  Strona o jednym z ogrodów na obrzeżach miasta. Wszystko o kwiatach, altankach, drzewach, ławeczkach, rabatach, drzewach i ogrodzie warzywnym. Moje motto to "Jeśli chcesz być szczęśliwym jeden dzień - wypraw przyjęcie dla przyjaciół, jeśli chcesz być szczęśliwym jeden rok - ożeń się, a jeśli chcesz być szczęśliwym całe życie - załóż ogród".

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy z Torunia. »

  Wkoło nas to portal społecznościowy, który powstał w Toruniu. Naszym nadrzędnym celem, było stworzyć serwis bezpieczny i nieprzeciętny zarazem. Dlatego u nas nie ma aplikacji zewnętrznych i nikt nie pobierze Waszych danych osobowych, tak jak to miało miejsce na innym portalu kilka lat temu. Chronimy Was również przed zgryźliwymi i chamskimi komentarzami ze strony hejterów. A że jest to portal nieprzeciętny wystarczy tylko przejrzeć stronę drugą, tu bowiem dowiecie się kto wziął, lub weźmie ślub w okolicy, albo komu urodziło się dziecko. I to bez wpisywania imion i nazwisk użytkowników. Po prostu wiadomości same do Was przyjdą. Dodatkowo kilkanaście ostatnich wpisów pojawi się na stronie głównej. Jeżeli macie wiadomości tylko dla swoich znajomych, ta należy to zastrzec w ustawieniach prywatności na koncie, albo na końcu formularza, podczas dodawania wydarzenia. Do Waszej dyspozycji oddajemy też forum dyskusyjne, jak również zakładkę Ogłoszenia. Jeżeli macie coś do kupienia, albo chcecie coś sprzedać to ona jest dla Was.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »