Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'niemiecki':

Sortuj po:

 • Korepetycje angielski Będzin »

  Czy trzeba posiadać uzdolnienia, aby skutecznie nauczyć się języka obcego? Masz nieodparte wrażenie, że techniki, którymi uczono Cię w szkole nie dały oczekiwanego rezultatu? Myślisz, że jeśli chodzi o język obcy, tkwisz w punkcie wyjścia? Skorzystaj z oferty naszej firmy. Jeśli prowadzisz firmę i chciałbyś, żeby Twoi pracownicy mieli możliwość polepszenia swoich kompetencji językowych, zapoznaj się z naszą propozycją Prowadzimy kilkudniowe szkolenia Katowice, po których osiąga się umiejętności swobodnego komunikowania się w języku obcym. A może sam potrzebujesz wsparcia w tej kwestii? Proponujemy także korepetycje niemiecki Będzin w cztery oczy, a także korepetycje angielski Będzin. Mamy ludzi pełnych pasji do przekazywania wiedzy i czerpiących z nowoczesnych metod. Lokalizacje, w których odbywają się lekcje to: Będzin, Sosnowiec i Katowice. Obecnie język angielski to must have, a język niemiecki jest tuż za nim. Wypróbuj interesujące rozwiązania, przyjdź do nas. Na specjalnie zamówienie realizujemy tłumaczenia Śląsk dokumentów prawnych, technicznych, instrukcji.

  Data dodania: 22 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jniemiecki »

  Już niedługo wakacje. Planujesz wyjazd. Nie wiesz gdzie mógłbyś pojechać i jakie zwiedzić miejsca? Zastanawiasz się czy wystarczy Ci pieniędzy żeby pojechać gdzieś dalej niż Niemcy? Wejdź na jniemiecki. warszawa. pl i poczytaj o tym kraju. Znajdziesz tam oprócz nauki niemieckiego, blog, który opisuje miejsca ciekawe i interesujące w Niemczech. Nie zastanawiaj się, wejdź na jniemiecki i zaplanuj wypoczynek z nami. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 17 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego za darmo »

  Dysponujesz odrobiną czasu i pragniesz dokształcić język niemiecki? Nic prostszego. Zajrzyj do Nas. Z nami nauka niemieckiego jest zdecydowanie zwinne. Proponujemy fakultety, dzięki którym język niemiecki nie będzie posiadał przed Wami żadnych sekretów. Nasz słownik rzeczowy to Wasz dodatkowy partner.

  Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »