Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'mieszkań':

Sortuj po:

 • Sprzątanie Wrocław »

  Angażując Deluxe do sprzątania prywatnego domu można zaoszczędzić cenny czas. Deluxe Sprzątanie Biur Wrocław to oferta interesująca cenowo i zarazem grono osób, którym można w pełni zaufać. Deluxe służy wsparciem także przy sprzątaniu nagrobków. W listach referencyjnych podano ściślejsze dane. Estetyka to nie tylko wytworne wnętrza. Należyty rezultat estetyczny uzyskujemy dopiero gdy pomieszczenia są ładnie posprzątane i pachnące. Jeżeli można liczyć na uczciwość i dyskrecję, warto powierzać sprzątanie domu innym osobom. Deluxe Sprzątanie Wrocław oferuje pełną uczciwość i dyskrecję. Firma sprzątająca Deluxe dysponuje stosownym sprzętem i należycie dopasowuje preparaty czyszczące. Deluxe myje okna i oferuje prace ogrodnicze przy nagrobkach. Opieka nad grobami obejmuje również zamawianie nekrologów w prasie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje mieszkań »

  Inspirujące Wnętrza to blog w całości poświęcona aranżowaniu wnętrz oraz kultowym i nowoczesnym pomysłom. To odpowiednie miejsce dla osób szukających inspiracji przy aranżowaniu własnych czterech kątów, jak również fascynujących się aranżacją i mających ochotę pokazać własne projekty. Witryna bogata jest zarówno w porady na projektowanie kuchni, czy aranżacje sypialni ale także w zakładkę zrób to sam, instruującą krok po kroku jak zabrać się za wykonanie ozdób czy dodatków. Znajdziesz tu wskazówki pokazujące jak najszybciej i najtaniej przeprowadzić remont mieszkania.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości szczecin »

  KUREK NIERUCHOMOSCI to firma pośrednicząca w kupnie-sprzedaży i najmie nieruchomości. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę cechy poszukiwanej posesji i uwidocznią się propozycje, odpowiadające żądaniom. Kancelaria załatwia też obsługę prawniczą i notarialną. Kierownikiem firmy jest pan Grzegorz Kurek, który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę i uczestniczy także w kontaktach z innymi opiniodawcami. Dysponuje stosownym pozwoleniem i ubezpieczeniem OC. Zapewnia kompetentne podejście do wszelkich zadań i najlepszą jakość usług.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena domu warszawa »

  ESTIMUS Consulting Nieruchomości to firma Daniela Kaflika z Warszawy. Pan Kaflik to biegły w sprawach majątkowych z kompetencjami. Trudni się wyceną własności i jest konsultantem w tym obszarze. Do wszelkich zleceń podchodzi z szacunkiem i pilnością. Możemy mieć pewność, że zlecenie będzie wypełnione gruntownie i zawsze na czas. Uzyskane uprawnienia weryfikują cenzurki i odznaczenia. Pan Kaflik trudni się także obsługą inwestycji, czyli ekspertyzą i nadzorem budowlanym oraz usługami inżynieryjnymi.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biurowce »

  Jesteśmy ze stuprocentową pewnością doświadczonym biurem nieruchomości, który ułatwia osobom zainteresowanym znalezienie profesjonalne mieszkania i działki. Posiadamy wieloletnie wiedzę praktyczną w realizowaniu naszych usług a jakość naszych usług ciągle idzie do góry. Skupiamy się na ofertach mieszkań z Bydgoszczy i okolic a w naszych ofertach odkryć można między innymi dom na osowej górze sprzedaż. Nasi doradcy parają się poza tym oferowaniem wam mieszkań, niemniej jednak też poradą w wyborze odpowiedniego lokalu mieszkalnego. U nas znajdziesz na przykład pokoje do wynajęcia na osiedlu leśnym czy także oferty umożliwiające najem mieszkań toruń. Funkcjonujemy przede wszystkim na terenie Bydgoszczy jednakże można u nas odnaleźć także oferty z inowrocławia czy też torunia. Jedną z ciekawszych ofert, które można u nas znaleźć jest parcela budowlana do 1000m Bydgoszcz.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Zwalczanie insektów pluskwy edddrobak.pl »

  Edddrobak. pl to firma zajmująca się profesjonalnymi usługami z zakresu ddd. Zwalczamy insekty, owady i gryzonie między innymi :karaluchy, prusaki, pluskwa domowa, szerszenie czy szczury. Obecność insektów w najbliższym otoczeniu to nie tylko odrażający wygląd ale przede wszystkim choroby jakie one roznoszą. Większość insektów przynosimy przypadkiem do mieszkania, niestety jest to największy problem z nimi. Mogą przyczepić się do ubrania w komunikacji czy nawet w sklepie. Panuje przekonanie, że robaki to tylko w brudzi, niestety nie. Jakie wtedy jest zdziwienia, że mimo czystości pojawiają się. Niestety walka z nimi jest trudna.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Multimel - Budownictwo mieszkaniowe Lublin »

  Deweloper Lublin firma Multimel skutecznie pracuje na rynku już od 1997 roku. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie. Na początku funkcjonowała głównie w branży energetycznej. W 2002 roku w obrębie jej usług znalazły się także usługi ogólnobudowlane, przede wszystkim obiektów przemysłowych. Od kilku lat firma rozpoczęła inwestycje w budownictwo mieszkaniowe oraz komercyjne, a sprzedaż lokali mieszkaniowych oraz wynajem lokali użytkowych stały się jej kluczowymi dziedzinami funkcjonowania. Firma pochwalić się może niskimi cenami i świetną lokalizacją budynków. Z reguły lokalizacja zapewnia zarówno spokój podmiejskich okolic jak i łatwy dojazd do centrum miasta. Deweloper z Lublina gwarantuje najlepszy standard usług. Dba o oryginalne rozwiązania jak również materiały sprawdzonej jakości. Multimel to też wykwalifikowana załoga fachowców, ogromne doświadczenie jak również wyjątkowa rzetelność usług. Satysfakcja Klientów jest najistotniejsze, a nowe mieszkania Lublin oferowane przez dewelopera naprawdę są wyjątkowo korzystne. Biuro nieruchomości Multimel kładzie bowiem na klasyczną architekturę, zaplanowany rozkład pomieszczeń i na obszary zielone w pobliżu. Do wyboru mamy mieszkania o różnym metrażu, czasami dwukondygnacyjne. To doskonałe warunki zarówno dla młodych rodzin jak i dla osób oczekujących ciszy oraz harmonii.

  Data dodania: 12 02 2018 · szczegóły wpisu »