Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'medycyna':

Sortuj po:

 • Wypoczynek w spa »

  Zabiegi odchudzające w SPA w Raju cieszą się sporym uznaniem. Uzdrowisko Nałęczów ma dużą ilość zalet. Możliwe są zabiegi pojedyncze, partie zabiegów, można także opłacić wczasy z dużą liczbą zabiegów. W skład oferty wchodzi także zorganizowanie weekendu w SPA. Oferowany weekend SPA zawiera zakwaterowanie i jedzenie. Do redukcji zmarszczek zapewnia się restylan. Można je nawet eliminować toksyną botulinową. Robione są również specjalistyczne zabiegi udoskonalające usta. Panie zamawiają usuwanie cellulitu. Wykonywane zabiegi bazują na bezinwazyjnych metodach laserowych bądź wykorzystują odmienne zbadane rozwiązania. Dla poprawy humoru dedykowane są zabiegi czekoladowe, a przy zaburzeniach krążenia przeprowadza się masaż regenerujący. SPA to niezbędna dla nas wszystkich kosmetyka, a jednocześnie rewelacyjna szansa na odpoczynek. SPA Nałęczów udostępnia medycynę estetyczną.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Art Medica »

  Pan Marek Woźnicki prowadzi Przedsiębiorstwo Usług Kamieniarskich w Otwocku. Jest to rodzinna firma, która działa już prawie 50 lat. Para się planowaniem i produkcją nagrobków. Propozycja wymienia nagrobki pojedyncze, dwuosobowe, rzeźby, flakony i ławy. Galerię produktów idzie oglądać na stronie www. zakładu. Firma tworzyła nagrobki sławnych ludzi, których najbliżsi polecają instytucję. Profesjonalny zespół i zaawansowana technologia gwarantują wysoką jakość usług i całkowite zaspokojenie kontrahentów.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyki naturalne polskie »

  Produkty ekologiczne to produkty które zostały opracowane właśnie z naturalnych elementów i procesie produkcji nie zastosowano żadnych szkodliwych dodatków. Jeśli akurat takich preparatów poszukujesz, znajdziesz je w naszym sklepie. Jesteśmy sklepem internetowym oferującym szeroką skalę produktów naturalnych, i przy tym świadczymy niskie stawki i krótki czas przesyłki. Skorzystaj już już z naszego sklepu internetowego

  Data dodania: 13 02 2018 · szczegóły wpisu »