Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurs':

Sortuj po:

 • Podesty ruchome szkolenia Poznań »

  Wykwalifikowana kadra to nie jedyny czynnik mający wpływ na popularność. Ośrodek BHP Poznań to specjalista w dziedzinie szkoleń BHP. Prowadzimy szkolenia BHP zgodne z nowymi standardami. Podesty Ruchome Szkolenia Poznań zawsze kończą się otrzymaniem zawodowego zaświadczenia. Każdy kurs BHP Poznań to idealnie zaprojektowane przedsięwzięcie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw. Naszymi trenerami są specjaliści w obszarze higieny pracy. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem. Firma posiada wszystkie uprawnienia do szkolenia pracowników. Organizujemy szkolenia w naszej siedzibie lub w siedzibie firmy. Szkolenia Wózek Widłowy Poznań – przygotowujemy profesjonalnie do pracy na wózkach widłowych. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich sposobów naszym klientom możemy zaoferować szkolenia typu e-learning. To pozwala oszczędzić pieniądze. Nasze kursy na podesty są ciekawie zaaranżowane. Prowadzimy szkolenia w opraciu o filmy instruktażowe.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs robienia sushi »

  Miłośnicy słowa pisanego mogą brać udział w ćwiczeniach z kaligrafii robionych przez Fabrykę - Siły Wody Ognia. Kontrahenci korzystający z body sushi twierdzą, że to wyśmienite przeżycie. Body sushi to należyta oferta dla tych, którzy kochają piękno. Fabryka – Siły Wody Ognia uważnie dobiera modelki i gwarantuje faktycznie wyjątkowe potrawy. Można zgłosić się na body sushi Warszawa, przygotowywane są również szkolenia sushi w odmiennych miastach. Warsztaty sushi to fantastyczna rozrywka. Japońskie specjały stają się coraz bardziej popularne na Zachodzie. Tu dowiemy się czegoś więcej i potrenujemy wykonywanie sushi. Kurs robienia sushi stanowi należyte źródło inspiracji dla osób będących zwolennikami eksperymentów w kuchni. Różnorodność jest ceniona w każdej dziedzinie życia. Jeśli zależy nam na urozmaiceniach w domowej kuchni, zapisanie się na na kurs robienia sushi to najkorzystniejsze rozwiązanie.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Warszawa »

  Grupa szkół językowych Akces-Benefit, szczycąca dwunastoletnią tradycją, oferuje kurs języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Dzisiaj firma prowadzi oddziały w największych aglomeracjach kraju: Szkoła językowa Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań lub Częstochowa. Szkoła angażuje wyłącznie fachowych lektorów, praktykujących bezpośrednie podejścia metodyczne w rodzaju Callan oraz Direct English. Praktykują oni szybką oraz skuteczną naukę, opartą na błyskawicznym absorbowaniu wiedzy i praktycznych kompetencji językowych w zakresie: angielski, hiszpański bądź francuski. Szkoła języków obcych Akces-Benefit oferuje sposobność przystąpienia do testów certyfikacyjnych TELC czy CAE. Gwarantuje wysoki wskaźnik zdawalności.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operator maszyn budowlanych i drogowych »

  Dużo osób korzysta z kurs spawania. Moda ta jest spowodowana faktem, że spawacz w każdym czasie ma perspektywę na zatrudnienie. Na taki fach istnieje obecnie popyt na rynku pracy. W naszym kraju, jak i w krajach Unii Europejskiej szukani są doświadczeni pracownicy którzy przeszli kurs operator zagęszczarki i otrzymali certyfikat. Ważne jest także doświadczenie w tym zawodzie. Kiedy posiadamy taki taką profesję i znamy język obcy choćby w stopniu podstawowym mamy możliwość wyjazdu za granicę i zarobienia naprawdę dużych pieniędzy.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podatki vat »

  Łódzka firma Rewolucja Umysłów proponuje Tobie generalne szkolenia z amplitudy wąskiej strefy tematycznej, jaką są podatki. Zakład Rewolucja Umysłów to wiodący prym zakład szkoleniowy zajmujący się przede wszystkim tematem szkoleń podatkowych - vatowskich. Podejmujemy się współpracy z każdą agencją. Potrzebna jest wykwalifikowana księgowa, która świetnie orientuje się w tematyce podatkowej. Kursy vatowskie prowadzone są wiele razy pod względem usprawnienia podatkowego. Uczestnicy instruowani są w jaki sposób prowadzić księgi usługowe a również księgi przychodów oraz rozchodów. Znamy się na podatkach i na aktualnym prawie podatkowym, dzięki czemu doradzamy Tobie jak sprawić by Wasze hurtownie stały się rentowne. Na szkoleniach zajmujemy się: kontrola podatkową, kontrola skarbową, postępowaniem podatkowym, ordynacją podatkową, prawem karnym-skarbowym, prawem bilansowym, podatkami dochodowymi, podatkiem vat, podatkiem majątkowym, podatkiem lokalnym. Dobra znajomość podatków powoduje, że firma działa sprawniej nie tonąc w nawale podatkowym oraz w nieprawidłowo wypełnionych formularzach. Rozwiążemy problemy związane z inwestycjami, fakturowaniem, księgowaniem, rozliczaniem, deklarowaniem podatków, sprzedażą albo i zarządzaniem oraz administracją. Szkolenia podatkowe przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów podatkowych, którzy ten ciężki a też zawiły język potrafią przekuć na zrozumiałą treść. Materiały pomocnicze ułatwią przyswojenie wiedzy, zrozumienie zagadnień. Wybór szkoleń vat znajduje się na witrynie internetowej. Namawiamy do dzwonienia a również dowiadywania się o warunki i terminy szkolenia oraz podatki.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs księgowego »

  Księgowość jest oczywiście bardzo ważna w każdej firmie i dlatego również trudnimy się wykonywaniem kursów pozwalających na zapoznanie się z najważniejszymi kwestiami związanymi z księgowością. Sami siebie non stop doszkalamy co powoduje, że nasze szkolenia księgowe są profesjonalne. Zapewniamy, że dzięki nam na 100% będziecie w stanie spokojnie prowadzić księgowość w indywidualnej firmie. Jednym z najpopularniejszych kodów księgowych jest program symfonia a u nas znajdziecie Państwo kurs programu symfonia. Gwarantujemy, że dzięki nam będą w stanie państwo prowadzić własną księgowość na najwyższym poziomie. Kurs samodzielnych księgowych jaki oferujemy jest z całą pewnością dopracowany tak aby każdy dosłownie nie do końca znający przepisy księgowe był sobie w stanie poradzić po nim z podstawowymi rozliczeniami księgowymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs żeglarski Mazury »

  Jeżeli nudzi Cię spędzanie urlopu w tradycyjny sposób, nie czekaj ani chwili dłużej i rozważ wzięcie udziału w przeprowadzanym przez nas kursie żeglarskim. Szkolenia nasi instruktorzy prowadzą na Mazurach oraz na Bałtyku, czyli w rejonach, w których oprócz żeglarstwem można zainteresować się innymi rzeczami, np. zwiedzeniem atrakcyjnych miejsc. Naszym celem jest odpowiednie przygotowanie kursantów do zdania egzaminu patentowego, ale przede wszystkim, by spędzili oni cudowne chwile swojego życia podczas niezapomnianych rejsów.

  Data dodania: 04 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego za darmo »

  Dysponujesz odrobiną czasu i pragniesz dokształcić język niemiecki? Nic prostszego. Zajrzyj do Nas. Z nami nauka niemieckiego jest zdecydowanie zwinne. Proponujemy fakultety, dzięki którym język niemiecki nie będzie posiadał przed Wami żadnych sekretów. Nasz słownik rzeczowy to Wasz dodatkowy partner.

  Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »