Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'księgarnia':

Sortuj po:

 • Internetowa księgarnia lingwistyczna »

  Nie dostrzeżono zdaje się w przeszłości rodzaju ludzkiego dokładnie takiego czasu, żeby porozumienie wspólnot mówiących różnymi językami bywało bezproblemowe. Ot choćby sytuacja opisana w Biblii. Budowniczowie Wieży Babel poczęli rozmawiać obcymi dla siebie narzeczami. My pragniemy nie dopuścić do takich okoliczności. Jako księgarnia językowa staramy się robić co w naszej mocy, aby ułatwić naukę i dogadanie w innych językach. Innymi słowy, żeby inne języki skończyły być dla nas obce. Proponujemy szeroki wybór podręczników, słowników, rozmówek, gier językowych oraz opracowań multimedialnych, które niechybnie pomogą opanować trudne reguły obowiązujące w różnych językach. Znajdą Państwo także w naszej ofercie pomoce do nauki niderlandzkiego, włoskiego, angielskiego, arabskiego, chińskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego i rosyjskiego. Na internetowych półkach naszej księgarni znajdują się także materiały pomocnicze dla nauczycieli, książki, poradniki, opracowania, testy, które pomogą opracowanie nauki, umożliwią sprawdzenie stanu wiedzy oraz uczynią naukę ciekawszą. Oferujemy także literaturę angielską oraz skróty opowiadań i powieści z płytkami CD, tak ułatwiające naukę. Proponujemy duże upusty oraz szybkie czasy realizacji zamówień. Uprzejmie prosimy w nasze internetowe progi.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia »

  Książki, a szczególnie podręczniki szkolne, niezależnie od tego, do której klasy są przeznaczone to spory wydatek. A sporo z nich nie jest kupowana od starszych klas bo albo zmieniła się podstawa programowa i nastąpiła zmiana podręczników, lub znacząca większość z nich obejmuje ćwiczenia, które są już zrobione. Wtedy komplet nowych podręczników może być wymagany. A jedynym sposobem aby trochę zaoszczędzić bywa nabycie podręczników w księgarni wirtualnej, gdzie koszty są niższe niż w tradycyjnych sklepach. Ta księgarnia może zaoferować Państwu podręczniki dla uczniów wszystkich odmian szkół w dobrych cenach.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia szkolna »

  Księgarnia szkolna Papirus to wyjątkowe miejsce, w którym oprócz podręczników szkolnych znajdziemy wiele książek beletrystycznych, książeczek dla dzieci, gier edukacyjnych oraz książek, które wspierają rozwój dzieci i dorosłych. Kolorowe tornistry i plecaki, piórniki oraz wszystkie niezbędne elementy szkolnej wyprawki w jednym miejscu, szybko i w atrakcyjnych cenach. Idąc z duchem czasu księgarnia szkolna, by ułatwić klientom zakupy posiada również sklep internetowy. Zwolennicy szybkich i wygodnych zakupów online będą mogli zaopatrzyć się w najnowsze bestselery bez wychodzenia z domu. Duży wybór artykułów papierniczych i dekoracyjnych jaki znajdziemy w księgarni szkolnej Papirus zachęci do prac plastycznych nie tylko dzieci ale i dorosłych. Jest to miejsce, które warto odwiedzać, by powiększać swoją domową biblioteczkę.

  Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »