Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'językowa':

Sortuj po:

 • Internetowa księgarnia lingwistyczna »

  Nie dostrzeżono zdaje się w przeszłości rodzaju ludzkiego dokładnie takiego czasu, żeby porozumienie wspólnot mówiących różnymi językami bywało bezproblemowe. Ot choćby sytuacja opisana w Biblii. Budowniczowie Wieży Babel poczęli rozmawiać obcymi dla siebie narzeczami. My pragniemy nie dopuścić do takich okoliczności. Jako księgarnia językowa staramy się robić co w naszej mocy, aby ułatwić naukę i dogadanie w innych językach. Innymi słowy, żeby inne języki skończyły być dla nas obce. Proponujemy szeroki wybór podręczników, słowników, rozmówek, gier językowych oraz opracowań multimedialnych, które niechybnie pomogą opanować trudne reguły obowiązujące w różnych językach. Znajdą Państwo także w naszej ofercie pomoce do nauki niderlandzkiego, włoskiego, angielskiego, arabskiego, chińskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego i rosyjskiego. Na internetowych półkach naszej księgarni znajdują się także materiały pomocnicze dla nauczycieli, książki, poradniki, opracowania, testy, które pomogą opracowanie nauki, umożliwią sprawdzenie stanu wiedzy oraz uczynią naukę ciekawszą. Oferujemy także literaturę angielską oraz skróty opowiadań i powieści z płytkami CD, tak ułatwiające naukę. Proponujemy duże upusty oraz szybkie czasy realizacji zamówień. Uprzejmie prosimy w nasze internetowe progi.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Warszawa »

  Grupa szkół językowych Akces-Benefit, szczycąca dwunastoletnią tradycją, oferuje kurs języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Dzisiaj firma prowadzi oddziały w największych aglomeracjach kraju: Szkoła językowa Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań lub Częstochowa. Szkoła angażuje wyłącznie fachowych lektorów, praktykujących bezpośrednie podejścia metodyczne w rodzaju Callan oraz Direct English. Praktykują oni szybką oraz skuteczną naukę, opartą na błyskawicznym absorbowaniu wiedzy i praktycznych kompetencji językowych w zakresie: angielski, hiszpański bądź francuski. Szkoła języków obcych Akces-Benefit oferuje sposobność przystąpienia do testów certyfikacyjnych TELC czy CAE. Gwarantuje wysoki wskaźnik zdawalności.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław -różne poziomy zaawansowania »

  Queen’s School of English to doskonała idealna dla wszystkich tych osób, które chcą biegle posługiwać się językiem angielskim. Wykorzystujemy autorskie metody nauczania, które przynoszą naprawdę niezwykle satysfakcjonujące wyniki. Jeśli planują Państwo prowadzić swoją karierę zawodową za granicą, to kurs angielski biznesowy jest tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Nasza oferta szkoleniowa jest iezwykle elastyczna, dzięki czemu możemy dopasować się do Państwa indywidualnych potrzeb a także preferencji. Polecamy także internetowy kurs języka angielskiego, dzięki któremu mogą Państwo podnosić swoje umiejętności językowe bez potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki nam szybko przekonają się Państwo, że nauczenie się języka biznesowego wcale nie jest zadaniem takim trudnym, jakby to mogło wydawać się na pozór.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne konwersacje angielski Kraków »

  Speaking House to profesjonalne nauczanie języka angielskiego. Szkoła językowa Speaking House proponuje zajęcia języka angielskiego w praktyce, które umożliwiają osiągnięcie pełnej komunikacji w tym języku. W niezwykle bogatej ofercie szkoły można wyszukać zarówno kurs stacjonarne odbywające się w siedzibie, jak a oprócz tego kurs prowadzone w formie on-line poprzez różnego rodzaju komunikatory internetowe. Speaking House proponuje przede wszystkim naukę języka angielskiego w praktyce, ale również indywidualne postawa do każdego klienta, elastyczny grafik, mnogość usług. Zajęcia prowadzone są szczególnie w formie konwersacji, lecz również proponowana jest nauka czytania i również słuchania ze zrozumieniem. Lektorzy dbają o bieg nauczania, na bieżąco śledzą postęp a oprócz tego eliminują błędy gramatyczne. Dzięki Speaking House język angielski nie będzie problemem.

  Data dodania: 27 06 2020 · szczegóły wpisu »