Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'edukacja':

Sortuj po:

 • Przedszkola Wrocław »

  Nasze przedszkole jest wszechstronnie dopasowane do potrzeb pociech. Posiadamy toalety urządzone z myślą o pociechach i do nich dopasowane - pojemny i duży ogród z placem zabaw a także ogródek z warzywami, w którym Twoje dziecko może uczyć się i poznawać świat roślin. Naszym wychowankom proponujemy smaczne, zdrowe „domowe” posiłki z możliwością zaadaptowania go do diety dziecka (np. dieta bezbiałkowa) - kompetentną kadrę, dla której praca w przedszkolu daje radość. Zorientowani jesteśmy na rozwój intelektualny i społeczny powierzonych nam dzieci w oparciu o podstawę programu wychowania przedszkolnego zaakceptowany przez ministra edukacji, a na dodatek prowadzimy dla dzieci lekcje angielskiego.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching »

  Jeżeli cechuje Cię optymizm w myśleniu i chcesz znacznie zwiększyć swoją skuteczność w działaniu, poczuć wielki przypływ motywacji lub podyskutować z ludźmi, których najbardziej lubisz, czyli podobnych do siebie- jesteś we właściwym miejscu. Fabryka Szkoleń Biznesowo- Edukacyjnych jest zupełnie nowym projektem stworzonym dla osób, które wiedzą, że nie zwiększając systematycznie swoich kompetencji stoją w miejscu. A stojąc w miejscu cofają się... Znajdziesz u nas wyjątkowe propozycje szkoleń biznesowych, wyselekcjonowaną literaturę oraz kursy rozwojowe, które w szybkim czasie zwiększą Twoją motywację i skuteczność. Rozwój osobisty nie zna granic... Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego za darmo »

  Dysponujesz odrobiną czasu i pragniesz dokształcić język niemiecki? Nic prostszego. Zajrzyj do Nas. Z nami nauka niemieckiego jest zdecydowanie zwinne. Proponujemy fakultety, dzięki którym język niemiecki nie będzie posiadał przed Wami żadnych sekretów. Nasz słownik rzeczowy to Wasz dodatkowy partner.

  Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »