Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'drzwi':

Sortuj po:

 • Drzwi i okna Wrocław »

  Przedsiębiorstwo Okna-Włusek zainaugurowało działalność w 1999 roku. W ciągu tych lat wypracowaliśmy sobie wysoką pozycję na wrocławskim rynku. Od zarania naszego istnienia postawiliśmy na wysoką jakość proponowanych towarów i fachową obsługę. Oferujemy naszym odbiorcom najwyższej jakości rozwiązania stolarki PCV. Zależy nam zwłaszcza na satysfakcji nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uchwyty meblowe »

  Organizacja Belmeb, która pracuje w sferze meblarskiej, gorąco zaprasza na własną witrynę internetową. Znajdziesz tam szeroki asortyment produktów wysokiej jakości, w szalenie atrakcyjnej cenie. U nas nabędziesz m. in. : płyty meblowe, blaty kuchenne, uchwyty, nóżki i kosze, jak również wiele więcej. Proponujemy również świadczenia, takie jak obróbkę i cięcie płyt i blatów, na zlecenie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z przygotowanej propozycji – nigdzie indziej nie zobaczysz tak bogatego asortymentu, w jednym miejscu. Możesz także składać zlecenia przez sieć – przy użyciu sklepu internetowego – zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium notyfikowane »

  Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej zajmuje się badaniami okien i drzwi w siedzibie producenta. To unikatowe laboratorium jest jedynym takim w Europie. Można badać okna z różnych materiałów, także już wbudowane w obiekt. Okna i drzwi diagnozuje się pod względem wodoodporności i przenikalności cieplnej. Jednostka działa zgodnie z systemem zarządzania jakością i ma uprawnienia do oznaczania towarów znakiem CE. Wyniki kontroli Laboratorium są honorowane w całej Unii Europejskiej. Mobilne Laboratorium daje wiele pożytku producentom.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odbojniki »

  Domy można urządzać w różny sposób i dlatego też częstokroć powinno się stosować różnego typu sztuczki żeby wszystko grało. Jedną z rzeczy, które w wielu wypadkach są nam potrzebne jeżeli już chodzi o zabezpieczanie naszych mebli są tak zwane odbojniki. Są to zabezpieczenia, które pozwalają nam otwierać drzwi w metodę bardziej agresywny i wręcz jeżeli dość mocno otworzymy drzwi to dzięki odbojnikowi nic się nie stanie. Tożsama sytuacja ma miejsce w przypadku mebli i odpowiednich podkładek meblowych. Podkładki meble są potrzebne w szczególności jeżeli już mamy ciężkie meblościanki i w większości sytuacji chciałoby się je przestawiać to podkładki meblowe umożliwiają nam to bez zniszczenia podłogi. Jest to najistotniejsze i w każdej chwili warto w to inwestować. Z całą pewnością nie we wszystkich przypadkach to rozwiązanie będzie perfekcyjne natomiast za każdym razem z całą pewnością zmniejszy szanse na zniszczenie podłóg. Inwestycja w te rozwiązania za każdym razem się opłaci.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Montaż drzwi Wrocław »

  Jedną z rzeczy, która jest niezbędna w każdym domu są wysokiej klasy detale wyposażenia tj. drzwi czy również okna. Natomiast zanim zdecydujemy się na dokładnie określone rozwiązanie powinieneś przejrzeć oferty firm działających w okolicy. Bardzo istotne w każdej dziedzinie tak i w tej jest to żeby nie tylko towar był sprawdzony, ale także by jakość obsługi był de fakto fajny. Okna PCV są zazwyczaj robione w ilościach sporych i różnice wśród firmami ograniczają się do jakości obsługi. Tak w rzeczywistości bardzo tanie okna pozwalają nam na otrzymanie najwyższej jakości. Najważniejsze w ich przypadku jest to ażeby montaż drzwi był wykonany zgodnie z wszelkimi standardami. Zawsze należy pamiętać aby wybierać takie firmy, które wykonują to zadanie na odpowiednim poziomie. Myślę, że wybór takich firm nikomu nie powinien przysparzać większych problemów.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi drewniane Małopolska »

  O ile szukasz specjalistów od okien to bardzo dobrze trafiłeś. Posiadamy bardzo różnorodną ofertę, w której prawie każdy z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Nasza fabryka stolarki budowlanej produkuje ogrom różnorakich okien takich jak na przykład okna PCV, okna angielskie oraz dodatkowo standardowe okna drewniane. Siedziba mojej spółki znajduje się w Krzeszowicach, jest to miejscowość położona niedaleko Krakowa. Namawiamy serdecznie do zaznajomienia się z propozycją mojej fabryki jak również skorzystania z tego co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Nasze okna mogą wam służyć przez długie lata, ponieważ w każdej sytuacji stawiamy na najwyższą jakość.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »