Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'centrum':

Sortuj po:

 • Drzewa owocowe »

  Ogród przy własnym domu zdoła stać się rewelacyjnym miejscem ażeby odłączyć się od kłopotów dnia zwykłego. Należycie wpasowane drzewa ozdobne, krzewy iglaste i śliczne kwiaty zdołają wskórać cuda. Świadczymy usługi planowania i organizowania ogrodów. Sprzedajemy niesłychanie rozmaite rośliny ogrodowe. Nader miło zapraszamy do naszego sklepu ogrodowego. Na witrynie cała oferta, wskazówki, masa zdjęć prześlicznych kwiatów.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Poznań »

  Poznań oferuje apartamenty do wynajęcia. Dla tych którzy chcieliby uniknąć pensjonatów firma Room66 oferuje mieszkanie przy Maratońskiej. Restaura Maraton Gardens to apartamentowiec w którym się ono mieści. Wynajem jest na atrakcyjnych warunkach cenowych, a ponadto można bezpłatnie korzystać z parkingu. Wynajem apartamentu gwarantuje nam korzystanie z telewizji kablowej i standardowych domowych urządzeń. Odpłatnie zaś można używać mini-baru. Nie musimy się martwić o ręczniki bądź deskę do prasowania, wszystko jest na miejscu. Każdy potrafi sobie wyimaginować jaki komfort dają luksusowe mieszkania Poznań. Niektórzy są nawet do luksusu przyzwyczajeni. Uznanie menedżerów wiąże się z olbrzymimi atutami tego apartamentu. Łazienka jest niezwykle nowoczesna a pokój dzienny posiada ładną sofę. Duża ilość koloru białego w pokoju dziennym wywołuje efekt olbrzymiej świeżości. Apartament ma balkon.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi archeologiczne | Centrum Archeologiczne - »

  Centrum Archeologiczne oferuje usługi archeologiczne: -badania wykopaliskowe -nadzory archeologiczne -konsultacje -badania powierzchniowe. Firma działa głównie na terenie Mazowsza. Badania archeologiczne wykonywane są przed dużymi inwestycjami t. j. budowa dróg, torów kolejowych, magazynów oraz sklepów szeroko płaszczyznowych oraz przed małymi inwestycjami t. j. domy mieszkalne.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sal Katowice »

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy Państwu naszą nową usługę: wynajem sali szkoleniowej w Katowicach. Zapewniamy bardzo korzystne warunki: nowoczesny sprzęt, niska cena, przystępna lokalizacja sali. Nasze pomieszczenia charakteryzuje wystrój zapewniający przyjemną atmosferę. Lokalizacja sali rozwiązuje problem z dotarciem na miejsce, usytuowanie niedaleko dworca autobusowego umożliwia błyskawiczne dotarcie na miejsce pieszo bez potrzeby korzystania z komunikacji tramwajowej.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marwit Hotel »

  W Poznaniu znajdziemy Pokoje Gościnne MARWIT. Oferuje klientom nastrojowe pokoje 1 i 2 osobowe. Posiada do dyspozycji 10 miejsc noclegowych. Jest to szczególny hotel. Dominuje tu nastrój lat 80-tych. Kiedyś stacjonowali tutaj soliści, przyjeżdżający do Poznania na koncerty. Teraz można tu miło i w ciszy spędzić parę dni. Znajdzie się tu wsio, co niezbędne. W dostępnej kuchni można upichcić pożywienie a w pokoiku obejrzeć telewizję. MARWIT znajduje się w środku miasta, skąd w każde miejsce idzie dojść nawet bez samochodu.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neomedical »

  Nasze nowoczesne centrum medyczne Neomedical jest do dyspozycji pacjentów od początku 2014 roku. Już na początku działalności zyskaliśmy wielu zadowolonych odbiorców naszych usług – dzięki nam mogą Państwo leczyć się w komfortowych warunkach, bez długich kolejek, z miłą obsługą. Do dyspozycji pacjentów oddajemy ponad dwudziestu lekarzy w różnych specjalnościach, nowoczesne gabinety diagnostyczne, również prowadzimy usługi laboratoryjne oraz drobne zabiegi. Zapraszamy do zapisania się na wizytę do Neomedical!

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »