Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'brother':

Sortuj po:

 • Tonery »

  Ostatnio miałam okazję wybrać do biura nową drukarkę. Zdecydowałam się na HP LaserJet Pro 400 Color M475. Urządzenie posiadało toner startowy, który niestety szybko się skończył, jako że służyła ona dla kilku użytkowników. Przeszukując Internet okazało się, że toner oryginalny można zastąpić zamiennikiem i tak trafiłam na stronę firmy Komax 2 z Łodzi która oferuje naprawdę szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych. Znalazłam u nich fabrycznie nowy zamiennik toner do HP LaserJet Pro 400 Color M475 w bardzo przystępnej cenie, który zamówiłam w sklepie internetowym. Wysyłka była błyskawiczna i już po dwóch dniach moja drukarka wróciła do pracy a ja zaoszczędziłam połowę kosztów zamieniając oryginał na toner kompatybilny. W ten to sposób stałam się kolejnym zadowolonym klientem sklepów internetowych. Można by rzec, że dzięki Sieci życie stało się prostsze i jakże wygodne.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giraffe - nowytoner.pl - toner i tusz »

  Giraffe - nowytoner. pl to sklep internetowy oferujący klientom wszelkiego rodzaju materiały stosowane podczas drukowanie. Nasza oferta obejmuje zatem: kasety do atramentówek, tonery do laserówek, kasetki do drukarek igłowych. Prowadzimy sprzedaż wkładów oryginalnych ale także doskonałej jakości kartridży alternatywnych. Sprzedawane przez nas wkłady zamienne cieszą się uznaniem pośród Klientów ze względu na dobrą jakość otrzymywanych wydruków jaką można dostać przy ich używaniu, oraz bardzo dużą bezawaryjność. Tonery i tusze oferowane przez nas objęte są gwarancją. Rzeczą która może odróżniać nas od konkurencji jest bez wątpienia szybkość realizacji zleceń a także techniczne doradztwo przy doborze właściwego tuszu lub tonera do drukarki. Kładziemy na to duży nacisk dlatego że zależy nam na ciągłej współpracy z Odbiorcami. W internecie jest tak wiele producentów wkładów laserowych i atramentowych zamiennych iż Klienci mają coraz większy kłopot z doborem materiału gwarantującego poprawny, wyraźny druk, w rozsądnej cenie oraz zapewniającego niezawodność podczas pracy. Stale zwiększające się grono stałych Klientów pozwala nam jednak uważać że kładzenie nacisku na jakość ma znaczenie. Zapraszamy na www. nowytoner. pl

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tonery i tusze do drukarek »

  Przymierzając się do zakupu drukarki, urządzenia wielofunkcyjnego lub faksu bardzo ważne jest sprawdzenie ile w przyszłości będzie nas kosztowała eksploatacja drukarki. W zależności od modelu urządzenia cena tonera lub tuszu może być bardzo różna. Na stronie naruk. pl staram się poruszać różne zagadnienia związane z eksploatacją biurowych urządzeń drukujących jak: drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i faksy.

  Data dodania: 12 09 2017 · szczegóły wpisu »