Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'broń':

Sortuj po:

 • Chorągiew Piastów Śląskich »

  Chorągiew Piastów Śląskich - Strona Bractwa Rycerskiego - oficjalna strona CHPSia poświęcona tematyce Ruchu Rycerskiego na terenie Polski oraz Europy. Rycerska Chorągiew Piastów Śląskich liczy 20 stałych zapaleńców i kolejnych 20 w nowicjacie z Oławy, Brzegu, Kędzierzyna Koźla, Wrocławia, Opola. Jesteśmy ludźmi młodymi, których pasjonuje kultura średniowiecza. Interesujemy się tańcami dawnymi, technikami walki i rożnego rodzaju bronią białą (kiścienie, miecze, topory, partyzany, korbacze itp... ). To dzięki tej pasji możemy zaprezentować szerokiej publiczności kulturę naszych przodków - pokazać jak pojmowali honor nasi pradziadowie, jak wyglądał ich kodeks, zabawa i rycerska walka.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPECIAL OPS - Portal Ludzi Akcji | Jednostki specjalne, taktyka »

  SPECIAL OPS to unikalny na polskim rynku, profesjonalnie przygotowany magazyn zajmujący się tematyką wojskową, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko pojętej problematyki sił specjalnych i ich działań oraz zaawansowanego technologicznie wyposażenia i uzbrojenia. SPECIAL OPS adresowany jest do żołnierzy, policjantów i funkcjonariuszy innych służb mundurowych, a także do ekspertów zajmujących się zawodowo problematyką obronności i bezpieczeństwa państwa, osób decydujących o przetargach i zamówieniach oraz specjalistycznych ośrodków szkoleniowych. Od 2009 roku SPECIAL OPS trafia bezpośrednio do instytucji związanych z obronnością kraju, jednostek wojskowych w Polsce oraz poza jej granicami. Jesteśmy na wszystkich liczących się targach i imprezach branżowych polskich i zagranicznych – seminariach, konferencjach i specjalistycznych szkoleniach. Dzięki bezpośrednim kontaktom docieramy tam, gdzie dla innych drzwi pozostają zamknięte.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • DAZZAR Andrzej Zaczek »

  Prawie każdy potrzebuje pewnego poziomu bezpieczeństwa, a my jesteśmy specjalistami w jego utrzymaniu. W każdej chwili wiemy jak bardzo ważna jest jakość i dlatego także sejfy znajdujące się w naszej spisie produktów/usług zawsze spełniają wszelkie wymagania przed nimi stawiane. Mamy w swojej ofercie wyspecjalizowane sejfy ścienne jak i sejfy meblowe. Są to dwa najpopularniejsze rodzaje sejfów stosowane na rozległą skalę. Natomiast marketing sejfów to nie jedyna usługa, którą jesteśmy w stanie zrealizować dla was. Jesteśmy specjalistami, dla których otwieranie sejfów nie stanowi większych problemów. Posiadamy odpowiednią specjalistyczną wiedzę, która przekłada się na jakość zaprojektowania usługi. Mamy zapewnienie, że prawie każdy zamawiający nasze usługi otrzyma zarówno sejfy wypasioną jak i ewentualnie otworzymy sejf. Zapraszamy do naszych usług.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »