Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biznes':

Sortuj po:

 • Namioty wystawowe »

  Hale namiotowe znalazły bogate zastosowanie w licznych branżach i używane są m.in. jako hale magazynowe, hale wystawowe, sportowe. Duże namioty nie są naszą jedyną specjalnością, wytwarzamy plandeki, stragany oraz różnorodne zadaszenia. Nasze wyroby odznacza wysoka funkcjonalność i estetyczne wykonanie przy jednocześnie stosunkowo niskich cenach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, produkujemy namioty na specjalne życzenie klientów - opcje kształtowania konstrukcji są praktycznie nieograniczone. Oprócz tego proponujemy czasowy wynajem hal, oparty o umowę krótko lub długoterminową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Emzet.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plany »

  Niejeden z Państwa w pracy zawodowej chciałby odnieść sukcesy. Mimo to mnóstwo ludzi, jest niepewna, czy podjąć rękawicę. Pomysł na e-biznes to początek drogi, lecz jak znaleźć ideę, gdzie dzisiaj jesteśmy zalewani z każdego zakątka rozlicznymi danymi. Aby wykryć ideę nie trzeba szukać daleko. Spójrz w głąb i zrób porównanie silnych i słabych cech, zamiłowań. Zbudowaliśmy stronę, której obiektem będzie pomoc w wszystkich kwestiach połączonych z działalnością gospodarczą. Błyskawicznie, zwinnie i bez przeszkód stworzysz dowolny dokument jak plan finansowy, w ten sposób oszczędzisz swój czas. Strona libredocs.com to platforma dla każdego. Zajrzyj na naszą stronę.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia VoIP »

  Stemlogic zajmuje się wdrażaniem infrastruktury telekomunikacyjnej w małych i średnich firmach, dla których najistotniejsza jest funkcjonalność. Oferujemy naszym Klientom pomoc w procesach decyzyjnych i konsultacje techniczne w sferze optymalizacji systemu telekomunikacyjnego, zredukowaniu kosztów eksploatacji, abonamentu i połączeń głosowych oraz implementacji nowej funkcjonalności i rozwinięcia systemu. Proponowane przez nasza firmę usługi telekomunikacyjne, takie jak telefonia VoIP, Call Center czy system DECT IP zapewniają obniżenie kosztów za telefon, likwidują limit jednocześnie prowadzonych dialogów telefonicznych, umożliwiają korzystanie z aparatów bezprzewodowych na obszarze zasięgu DECT IP, eliminują problem zasięgu, zwiększają dostępność odbiorców, umożliwiają utworzenie stanowisk pracy zdalnej na infolinii, zwiększają niezawodność systemu poprzez zlikwidowanie wielu równocześnie użytkowanych linii telefonicznych, zwiększają ilość jednocześnie prowadzonych rozmów i eliminują kwestię zajętej linii. Wszystkie rozwiązania są indywidualnie dopasowywane do potrzeb naszych Klientów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Stemlogic oraz nawiązania współpracy.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Dla Kobiet z Prawa Autorskiego »

  Chcesz rozszerzyć osobiste kwalifikacje? Ulokuj kapitał w wykłady szkoleniowe, wybierz Skillsup. pl. Działalność nasza opiera się na biegłej kadrze, jaka w sposób skuteczny jest w stanie przekazać wiedzę którą dysponuje. Ciekawszą propozycję jaką mamy dla Państwa jest szkolenie prawo autorskie od podstaw. Na kursie zapoznasz się z tajnikami majątkowych praw autorskich, opowiemy wszystko od podstaw jak wygląda terminologia, jak należy postępować w konkretnych przypadkach, przypadki interpretacji prawa autorskiego i inne ciekawostki. Dzięki temu szkoleniu będziesz mógł pracować efektywniej. Pozyskaj informacje, wejdź na naszą stronkę i odkryj tajniki skutecznego negocjowania.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mozaika ceramiczna »

  Firma Euro Stone wchodzi w skład Happe Gruppe i ma swoją siedzibę za Odrą, będącej europejskim dystrybutorem produktów ceramicznych, szklanych i kamiennych do urządzania podłóg i ścian oraz aranżacji ogrodów. Sekcja w Polsce obsługuje przede wszystkim lokalnych Klientów. Nasze doświadczenie, liczne oddziały i przedstawicielstwa rozmieszczone w Europie i Azji pomagają nam odnieść sukces, a wysoka jakość towarów, atrakcyjne ceny, szybka realizacja zamówień i biegła obsługa zapewniają nam, jak i Państwu powodzenie.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching »

  Jeżeli cechuje Cię optymizm w myśleniu i chcesz znacznie zwiększyć swoją skuteczność w działaniu, poczuć wielki przypływ motywacji lub podyskutować z ludźmi, których najbardziej lubisz, czyli podobnych do siebie- jesteś we właściwym miejscu. Fabryka Szkoleń Biznesowo- Edukacyjnych jest zupełnie nowym projektem stworzonym dla osób, które wiedzą, że nie zwiększając systematycznie swoich kompetencji stoją w miejscu. A stojąc w miejscu cofają się... Znajdziesz u nas wyjątkowe propozycje szkoleń biznesowych, wyselekcjonowaną literaturę oraz kursy rozwojowe, które w szybkim czasie zwiększą Twoją motywację i skuteczność. Rozwój osobisty nie zna granic... Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy usługi księgowe na terenie miasta Warszawy i okolic podmiotom o różnym profilu i wielkości. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na profesjonalne, rzetelne i solidne wypełnianie powierzonych nam obowiązków. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Twojej firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przepis na sukces blog »

  Każdy z nas marzy o tym aby osiągnąć jakiś sukces w swoim życiu. Sukcesem może być kochająca rodzina czy wymarzona praca. Jak osiągnąć sukces w życiu rodzinnym czy zawodowym? Czy istnieje jakiś przepis na sukces? Co jest do tego potrzebne? Sprawdź to na przepisnasukces. com. pl Osiagnięcie sukcesu jest możliwe dzięki cierpliwości, systematyczności, wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym? Wejdź na przepisnasukces. com. pl

  Data dodania: 18 05 2019 · szczegóły wpisu »