Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'akustyczna':

Sortuj po:

 • Izolacja kanałów wentylacyjnych »

  Branża budowlana to nowoczesna gałąź współczesnego przemysłu. Nie powinno zatem dziwić, iż wyodrębniły się poszczególne specjalizacje zajmujące się nowoczesną formą izolacji. Do specjalistów w dziedzinie izolacji, w tym posiadających duże doświadczenie w zakresie takich prac jak: hydroizolacja, izolacja zimnochronna, izolacja kanałów wentylacyjnych czy izolacja rurociągów grzewczych, należy przedsiębiorstwo Thermal-Tech. Firma działa głównie w oparciu o usługi izolacyjne. Na ogół są to duże zlecenia budownictwa przemysłowego, takie jak izolacja przeciwogniowa, izolacja cieplna, izolacja akustyczna czy izolacja termiczna. Jednak poza dużymi zleceniami przemysłowymi, które są realizowane na terenie wielu państw unijnych (zrealizowane projekty między innymi w Danii, Włoszech, Belgii, czy Holandii), Thermal-Tech oferuje również nowoczesny system ocieplenia pianką poliuretanową, który jest dostępny również dla budownictwa mieszkaniowego i jednorodzinnego. Ocieplenie pianką poliuretanową to nowoczesna forma, która z powodzeniem zastępuje tradycyjną izolację i ocieplenie z użyciem wełny mineralnej czy styropianu. Izolacja pianką poliuretanową niesie ze sobą wiele korzyści, nie tylko z punktu widzenia finansowego, ale jest to również jedna z najbardziej ekologicznych metod ocieplenia. Odwiedzając stronę firmy Thermal-Tech szczególnie polecamy artykuły związane z ociepleniem pianką poliuretanową, porównanie tej metody z tradycyjną oraz skorzystanie z interaktywnego formularza w celu bezpłatnej wyceny usługi: ocieplenie i izolacja pianką poliuretanową. Firma Thermal-Tech to doświadczony i zaufany partner przy realizacji projektów związanych z usługami: hydroizolacja, izolacja zimnochronna. Izolacja kanałów wentylacyjnych czy izolacja rurociągów grzewczych, jak również wielu innych usług, które polecamy.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele »

  Firma SOUND SOLUTIONS z Wrocławia oferuje najlepsze rozwiązania akustyczne. Jesteśmy producentem i dystrybutorem profesjonalnych materiałów do izolacji akustycznej. W stałej ofercie posiadamy: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne, pianki samoprzylepne, maty profilowane, maty z aluminium, maty z filcem, pianki gładkie, pianki niepalne. Nasze produkty są stosowane do wygłuszania: - pomieszczeń - maszyn i urządzeń - samochodów dostawczych i osobowych Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych i firmowych.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Architected Sound »

  Firma Architected Sound jest stworzona ze specjalistów, którzy są ekspertami w temacie akustyki. Skutecznie walczą z problemem, jakim jest hałas i pomagają poprawić komfort w życiu codziennym. Nasi specjaliści oferują autorskie rozwiązania dla domu i dla pomieszczeń biurowych. Mamy na swoim koncie ogromną ilość dobrze zrealizowanych projektów. Celem Architected Sound jest poprawa akustyki poprzez znalezienie najlepszych rozwiązań i zwiększenie świadomości klientów.

  Data dodania: 02 03 2020 · szczegóły wpisu »